Javelin

Warszawa

Opinie o Javelin

Uprzejmość 2013-03-11 19:04:38
Witam wszystkich zainteresowanych pracą w tej "drukarni offsetowej" Odradzam stanowczo podjęcie jakiejkolwiek współpracy z pseudo właścicielem Panem [usunięte przez moderatora] który jest człowiekiem nie posiadającym ludzkich odruchów oraz odpowiednich umiejętności do prowadzenia firmy. Chamstwo, prostactwo, brak szacunku dla pracowników klientów dostawców i podwykonawców. Zero organizacji zarządzania firmą i jej pracownikami, zero socjalu (papier toaletowy trzeba przynosić z domu, i wszystkie inne niezbędne elementy by móc normalnie pracować przez 8 godzin). Pieniądze zawsze wypłacane po terminie (trzeba chodzić 20 razy w tygodniu i prosić się o wypłatę) po 2-3 tygodniowym lub nawet miesięcznym opóźnieniu rzucane z łaską na biurko. W firmie Javelin trzeba wyłączyć logiczne myślenie i nastawić się na długą i męczącą współpracę z człowiekiem, który w żaden sposób nie szanuje Ciebie ani twojej pracy. Zalega z płatnościami wszędzie (dostawcy, firmy kurierskie, pracownicy, zus) zero umowy praca na czarno, dziś jesteś jutro Cię nie ma i kasy też nie dostaniesz. Prowizja wypłacana po 3-4 miesiącach - o ile w ogóle uda Ci się "wyszarpać" ją od szefa, który zwalnia Cię a za zarobione twoje pieniądze nie rozlicza się z Tobą tylko kupuje maszynę do firmy. A propos maszyn a raczej "nowoczesnego parku maszynowego" to nowoczesny on był ale w latach 80. Stare przechodzone maszyny, większość prac zlecanych na zewnątrz. Gorąco nie polecam tego Pana, którego śmiało można nazwać [usunięte przez moderatora] !!!!! A o "bardzo dobrych warunkach pracy i wynagrodzenia" możecie tylko pomarzyć.
Ekologiczna 2013-03-13 11:11:31
Zgadzam się, drukarnia przez małe „d”.
Właściciel sprawia wrażenie jakby klient był jego największym wrogiem, kiepska dbałość o jakość, o terminowości już nie wspomnę.
Cały transport jakim dysponuje firma to stare seicento, które notorycznie się psuje i samochód właściciela, któremu nie zawsze chce się zawieść towar, łatwo więc wyobrazić sobie terminowość dostaw.
Produkcja pracuje na jedną zmianę, no chyba, że uda się uprosić źle i nieregularnie wynagradzanych pracowników, żeby zostali dłużej. Terminy w związku z tym kosmiczne.
Umowa po kilku miesiącach proszenia z kwotą netto niższą niż to było ustalone. Wypłata prowizji i podstawy notorycznie w ratach i po ciągłym (uwłaczającym) przypominaniu się.
Dla wytrwałych.
Dla mnie podrzędnie i marnie.
gość 2013-03-14 14:52:27
Pracowałem tam kiedyś i jedyne co mogę powiedzieć to: Syf bieda kiła i mogiła. "Właściciel" Pan Świata i okolica jedna wielka kpina. Niewypłacalny gość, ciągle zalegający z wypłatami. Idziesz po swoje pieniądze i szef się na Ciebie obraża, unika Cię i nie wypłaca kasy, a ty bujasz się tygodniami bez złotówki w kieszeni. NIE POLECAM !!!!!
woda_sodowa 2013-04-22 17:30:57
szukają teraz handlowców, są ogłoszenia w prasie, najbardziej bawi mnie: 1) atrakcyjne wynagrodzenie (niewątpliwie atrakcyjne ale w wirtualnych ratach)
2) wymagane prawo jazdy kat B (po co, skoro jedyny samochód służbowy należy do właściela)
zenus 2017-01-26 14:10:35
ja ma pytanie ateraz jak jest e tej drukarnia bo sa przyjecia
zenus 2017-01-26 14:12:40
czy dalej jest taka bieda jak pisza u gory
Zostaw swoją opinię o Javelin - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Javelin