Arso Polański Sp. z o.o.

Baniocha

Opinie o Arso Polański Sp. z o.o.

2013-10-18 18:18:59
Arso Polański to jedna wielka pomyłka. Przestrzegam tych, którzy chcieliby podjąć pracę w tej firmie. Główne i jedyne zastrzeżenia są do właściciel firmy, z którym współpraca na żadnym poziomie nie jest możliwa. Dziwię się, że nikt dotąd nie napisał negatywnej opinii na temat tej firmy, zważywszy na bardzo wysoką rotację (ok 20 osób w ciągu roku!). Pracując w tym zakładzie nie znasz dnia i godziny kiedy możesz stracić pracę - wszystko zależy od widzimisię właściciela, który w żaden sposób nie jest obiektywny wystawiając jakąkolwiek opinię o pracowniku. Typowy "prywaciarzyk" - brak profesjonalizmu i chamstwo.
13
jerzyna1 2014-01-17 13:12:27
zgadzam się z opinią braku jakichkolwiek reguł i zasad pracy w tym zakładzie jeśli można go tak nazwać bo bardziej przypomina kurnik z azbestu.
1
malina 2015-02-03 18:42:15
Ja również przestrzegam przed tym pracodawcą. Co prawda daje szansę ludziom zaraz po studiach i można "złapać" trochę doświadczenia. Jednak nie ma możliwości rozwoju. Ciągle brakuje pieniędzy na podstawowe odczynniki przez co praca stoi. Nie wiadomo kiedy zostaniesz zwolniony. Praca w dużym stresie ale tylko ze względu na kontakt z właścicielem zakładu. Brak możliwości podwyżki i szkoleń.
2
Zostaw swoją opinię o Arso Polański Sp. z o.o. - Baniocha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arso Polański Sp. z o.o.