Studio E-Projekt Konrad Karpiński

Pożdżenice

Opinie o Studio E-Projekt Konrad Karpiński

gość 2014-01-08 20:20:29
w tej marnej firemce, bo firmą tego nazwać nie można, pracują sami niekompetentni ludzie(usunięte przez administratora) nie mający pojęcia o tym czym się zajmują
NIE POLECAM!
4
qwerty 2014-06-26 01:38:29
Firma tragedia. Właściciele udają, że się znają na tym co robią. Dziwna atmosfera, tysiąc projektów - żaden porządny. (usunięte przez administratora) szkoda słów.
1
asdfg 2015-06-07 20:34:08
Tak jak piszą poprzednicy. Brak szans na rozwój. Umowy śmieciowe. Szefostwo...
1
Gosc2 2015-06-12 13:43:43
Mala firma o wielkich aspiracjach. Umowa smieciowa za grosze, zero socjalu i szans na awans i podwyzke mimo wczesniejszych obietnic. Dziwna atmosfera kreowania sie na niewiadomo kogo, a tak naprawde firma nie ma nic ciekawego w portfolio, brak kompetencji i konsekwencji wsrod szefostwa, oni realizuja swoje zmienne pomysly, zabijajac kreatywnosc pracownika. Brak zrozumienia dla pracownika, np. wyjsc na obiad. Faworyzowanie znajomkow, ktorzy zajmuja wyzsze stanowiska, sa totalnie niekompetentni, a zarabiaja krocie, oszustwa za kase z UE. Az przykro za kasa sie marnuje na takie firmy, a ktos znacznie lepszy przez to nie dostanie dotacji na swoja lepsza firme. Nie polecam.
2
pracownik 2016-10-21 09:56:50
Firma, co prawda niewielka, ale rozwojowa. Bardzo dobre miejsce dla osoby kreatywnej, Jest duża dynamika i mnóstwo pomysłów ale koncepcja jest jedna. Jasno sprecyzowany kierunek, który od samego początku zatrudniający przedstawia. Praca na pewno nie jest dla ludzi ospałych, nieumiejących się skoncentrować, . Raczej dla bystrych, energicznych ogarniaczy. Szefostwu na pewno nie można zarzucić niekompetencji. Znają się na tym co robią i bardzo dużo rzeczy wykonują samodzielnie, a nie na zasadzie "zlecam Ci i masz zrobić". I przede wszystkim ludzkie podejście do pracownika a nie jak do robota wykonującego zadania. W biurze jest swoboda, można wychodzić na obiad, nikt nie stoi z zegarkiem w ręku. Pomysły w firmie to chyba nie zbrodnia, a że firma nie stoi w miejscu tylko się rozwija to faktycznie jest ich dużo. Dla szablonowego myślenia może to stwarzać wrażenie chaosu. Dlatego preferowani są pracownicy potrafiący myśleć kreatywnie. Można zdobyć dużo wiedzy, umiejętności i poznać ciekawe projekty. Jeśli pracownik jest niezadowolony to w głównej części raczej z braku odpowiednich własnych predyspozycji na obejmowanym stanowisku. Jak dla mnie to firma na plus.
3
Zostaw swoją opinię o Studio E-Projekt Konrad Karpiński - Pożdżenice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio E-Projekt Konrad Karpiński