Cece-Polska Firma Konsultingowa

Poznań

Opinie o Cece-Polska Firma Konsultingowa

Adrian P. 2013-12-04 22:27:06
Pracowałem tam 4 lata, i wyjechałem za miłością do Hiszpanii... Świetna firma, świetni ludzie, fajne zarobki :) Jeden z Prezesów zostawił mi otwarte drzwi na powrót, otrzymałem premie za świetną współpracę .... Polecam :) :)
1
Jacek 2013-12-26 14:20:33
W CE-Polska pracuję dwa lata, jestem po 16 miesięcznym szkoleniu, i podejmuje pierwsze zupełnie samodzielne działania. Zainwestowali we mnie sporo pieniędzy, i są naprawdę dobrym i uczciwym pracodawcą. NIe zamierzam szukać innej pracy i wiąże z nimi kilka kolejnych lat współpracy. Od kiedy zorganizowali transport Poznań - Września dojazd nie jest tak taki uciążliwy. Jedyny minus to mocne sugestie do planowania urlopu z dużym wyprzedzeniem, oraz strasznie rygorystyczne rozliczanie z terminowości wykonywania prac. Dopiero po 16 miesiącach można spodziewać godziwych zarobków. W umowie zapisy o zakazie konkurecji, jednak po kilku dniach i poznaniu metod pracy i wielkości firmy, trzeba jasno stwierdzić, że robienie konkurencji nie ma sensu, raczej trzeba liczyć na rozwój w tej firmie.
1
Natalia Sowińska 2015-01-09 15:42:25
Polecam świetna firma, żeby związać się z nią na długi czas !
1
h23 2016-02-04 15:49:44
Pracowałam tam przez 7 lat. Teraz jestem na macierzyńskim i chciałabym tam wrócić. Większość dziewczyn miała możliwość powrotu po urlopie, mam nadzieję że mi też się uda. Jedyny minus pracy to dojazd do Wrześni
Monika Zbierska 2017-03-05 17:03:56
Wymagający ale uczciwy pracodawca. Zarządzający / właściciele to pozytywni uśmiechnięci ludzie z dużą dozą dystansu do siebie i świata, stworzyli idealne miejsce do pracy, pod warunkiem, że chcesz pracować.
Zostaw swoją opinię o Cece-Polska Firma Konsultingowa - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cece-Polska Firma Konsultingowa