Minex Budownictwo i Wyburzenia Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Minex Budownictwo i Wyburzenia Sp. z o.o.

operator 2014-05-21 14:03:02
Nie wiem jaka to spółka poszukuje pracy wysłałem cv i czekam jestem z zachodniopomorskiego chętnie dowiam się kilka słów o tej firmie
1
misiek 2015-04-08 18:39:42
Jeśli chodzi o firme minex, mam wiele zastrzeżeń jako były pracownik. Sprzęt którym chciałoby sie pracować jest stary złużyty pamiętający czasy Ludwika XVI, większości napraw trzeba wykonywać samemu bez żadnego zaplecza. Brak szatni dla pracowników, umowa o prace to tylko umowa-zlecenie. Brak szans na normalną umowe.
8
jarek 2015-04-13 18:57:57
Panowie jeśli chcecie pracować w tej firmie i macie swoją godność przez uzyskane uprawnienia odradzam pracy w tej firmie aczkolwiek posiada złą sławe u pracujących tam operatorów.
2
OperatorX 2015-12-27 15:09:17
Brak szacunku do pracowników, brak szatni oraz sprzętu, naprawy na miejscu budowy, bez jakiegokolwiek zaplecza w postaci narzędzi czy też pomocnych rąk. Maszyny wiekowe, ktore trzeba samemu naprawiac na miejscu budowy, brak podstawowych narzędzi, wszystko robione jak najmniejszym kosztem i nakładami, byle pracowało, a jak to juz nieważne. Do tego chaos, sami pracownicy nie polecaja tam pracować... Odradzam
2
Zostaw swoją opinię o Minex Budownictwo i Wyburzenia Sp. z o.o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Minex Budownictwo i Wyburzenia Sp. z o.o.