Marbud Marcin Tumielewicz

Skarżysko-Kamienna

Opinie o Marbud Marcin Tumielewicz

oszukany 2014-12-12 15:59:00
Witam nie polecam współpracy z tą firmą . Ten oszust zalega mi z pieniędzmi za fakturę i kręci że są jakieś poprawki których w rzeczywistości nie ma. Wszystko robi żeby nie wypłacić należnych pieniędzy. Ostrzegam przed tym oszustem.
1
Admin 2015-01-05 21:24:28
Podwierdzam opinię kolegi wczesniej "oszukanego". Na temat tej firmy, że jest nie wyplacalna i oszukuje pracowników, że zalega z platnosciami, i wyszukuje jakies problemy zeby nie wyplacic wszystkich pieniedzy. Jest to najgorzy czlowiek na tym swiecie jaki istnieje ktory tylko falszuje faktury i wyludza pieniadze.
2
wyjebany bez mydla 2015-04-11 10:53:03
i to naprawde zostalemm wyjebany. po tym jak pan (albo pani!!!) tumielewicz oGlosil bankructwo i wyprzedal caly sprzet budowlany umownie znajomemu na kturego otworzyl firme i dalej sie zajmuje PRZEKRETAMI jest wyplacalny a oszukuje ze nie ma pieniedzy. oszukuje panstwo na podatkach i pracownikow na wyplaty.

TA FIRMA JAKI JEJ WLASCICIEL SA OSZUSTAMI
1
Zostaw swoją opinię o Marbud Marcin Tumielewicz - Skarżysko-Kamienna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marbud Marcin Tumielewicz