Celebes Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Żółtkowski

Górno

Opinie o Celebes Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Żółtkowski

Nigdy więcej 2015-03-10 14:58:38
Takiego szefa jak (usunięte przez administratora)to chyba nikt nie jest sobie w stanie wyobrazić. Okłamuje wszystkich: pracowników, klientów, dostawców, podwykonawców, a nawet własną księgową. Ma wyobrażenie, że wszystko wie najlepiej i nikt poza nim na niczym się nie zna, a prawda jest całkowicie odmienna. Przez to bardzo często utrudnia pracę tym, którzy próbują wygrzebać go z syfu w który się systematycznie ładuje. Do tego wszechobecny mobbing, oskarżenia o kradzieże, oprogramowanie szpiegowskie itp.
Pan K.Ż. miewa też czasem napady depresji lub szału. Potrafi rzucać przedmiotami po biurze ze wściekłością, albo grozić komuś sądem/pobiciem, żeby potem stwierdzić, że troche go poniosło. Oczywiście nie ma co liczyć na pieniądze na czas. Nie rozlicza się nigdy na czas, nie pilnuje dokumentów kadrowych, a o wszystko obwinia innych.
Myślę, że gdy opowiadam historie z byłej pracy w gronie znajomych, to część z nich pewnie nie wierzy, że takie rzeczy mogą na prawdę mieć miejsce.

Nie polecam pracy w powyższej firmie nikomu, nawet jeśli alternatywą jest żebranie w parku - to chyba jest to lepsze niż praca dla Krzysztofa.
5
projektant 2016-03-03 09:28:58
mogę tylko w 100% potwierdzić powyższą opinie....nic dodać nic, ująć - moim znajomym, nawet nie próbuje opowiadać, bo gdy sam sobie przypomnę to trudno mi się jest wysłowić....
Kierman 2017-01-03 08:41:54
Pracowałem kiedyś w tej firmie,kasy do dziś nie zobaczyłem.Porażka nie polecam
Zostaw swoją opinię o Celebes Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Żółtkowski - Górno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Celebes Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Żółtkowski