Boss Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Mróz

Bydgoszcz

Opinie o Boss Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Mróz

papas80 2013-01-20 12:00:49
wszystko prawda.ja sie zastanawiam gdzie jast granica wykorzystywania pracownikow i gdzie pip.ostatnio byli ale juz tydzien wczesniej wszyscy o tym wiedzieli a on chyba najwczesniej.
4
MAX 2014-05-31 08:14:00
(usunięte przez administratora) nie było żadnego Pip-u, a jeśli tak źle jest w tej firmie to dlaczego pracownicy pracujący tej firmie podsyłają swoich kumpli, rodziny do firmy celem ich zatrudnienia.
Pracuję w tej firmie już parę lat i muszę powiedzieć, że wypłaty są zawsze na czas wszystkie soboty wolne dni świąteczne również a co najważniejsze nikt w tej firmiE nie pracuje na czarno głąbie!!!
sedlak123 2014-11-10 10:47:24
miałem okazje chwile pracowac w BOSS i bylo naprawde dobrze patrzac na to jak bylo w konkurencji. Wyplaty zawsze na czas, godzinowo jest jak wszedzie, brak ogolnie uwag.
tomi 2015-01-31 05:59:23
To musi być niezła firma! Jeden gość który tam robi dojeżdza ze mną do bydgoszczy tym samym autobusem. Za nim dojedziemy obala co rano 2 piwa. Przy rondzie jagielonów trzecie. K...rwa ja chciał bym widzieć już na miejscu. Niezla firma można chlać.
nikt 2015-03-28 05:21:43
siano za soboty oddaj i za pranie
1
inkognito 2015-05-07 08:00:50
czegoś tu nie rozumiem. Raz napisane że soboty wolne a raz napisane że "pracujące".
Trochę więcej ścisłości w tym co piszecie.
Pracuję w tej firmie ponad 13 lat i jest jeszcze ze mną w tej firmie parę osób które pracują ponad 11 lat. Żaden z nas nie ma ochoty na zmianę firmy choćby z prostej przyczyny. Wypłaty są zawsze na czas a co najważniejsze pełne nie wypłacane w ratach!!!!.
Urlopy są przyznawane i nie ma z tym żadnych problemów
To że być może jakiś koleś o którym piszesz wciąga przed pracą 2 a może 3 piwa to ci powiem że to kwiestia czasu kiedy ten za przeproszeniem głupek wpadnie.
W tej firmie nie ma toleracji w zakresie kradzieży, picia alkoholu i obijania się w godzinach pracy.
Byłem i nie tylko ja świadkiem kiedy szef zwolnił dwóch najlepszych pracowników w firmie. Jeden monter spawacz za co, a no za to że wpadł za alkohol. potrafił również jak się później okazało wsiąść do samochodu jako kierowca i wieź ludzi a drugi to monter któremu chyba się pomyliło kto jest właścicielem firmy.
Co do prania...... to muszę przyznać że oczywiście nie jest to płacone co miesiąc a jest płacone co kwartał. A pokaż mi cwaniaku firmę w której wogóle płacą za pranie. Ludzie chodzą w obdartych łachach i sami muszą sobie prać kupować itd.
Co do kontroli Pip to gościu nie pisz pierdoł i kłamstw bo jak długo pracuję nigdy pracownicy firmy BOSS nie uciekali z budów przez płoty ze strachu
Ogólnie muszę stwierdzić że jeśli ktoś chce pracować to w tej firmie popracuje.
HrabiaS50 2015-07-22 07:43:24
Jako były inwestor mogę powiedzieć, że firma ma dobrych fachowców. W porównaniu do różnych podmiotów jakie się przewijają, pracownicy byli uczciwi i rzetelni, można był zostawić ich samych w mieszkaniu.
Roman 2016-09-08 10:57:52
Swoje w tej firmie przepracowałem i mogę stwierdzić,że pan Krzysztof Mróz jest wypłacalny,ale tylko przez 2 pierwsze miesiące,później są już tylko problemy.Praca na czarno w firmie "boss",to także sposób pana Krzysztofa na nielegalne,ale jakże dochodowe wykorzystywanie ludzi
Monek 2016-11-24 07:34:17
Jestem zdumiony twoim wpisem!!!. Ujawnij się kłamco żeby właściciel mógł pozwać cię do sądu za zniesławienie.
Łatwo kogoś oczerniać ukrywając się. Panie Romanie w firmie Boss nikt nigdy nie pracował. Nie pracuje i jak znam właściciela nie będzie pracował na czarno, a wiem to bo jakiś czas temu pracowałem przez kilka lat i w związku z pewnymi zdażeniami sam proponowałbym aby mnie nie zatrudniać. Odpowiedź Właściciela brzmiała ZDECYDOWANE NIE. więc nie pisz bzrur
Zostaw swoją opinię o Boss Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Mróz - Bydgoszcz
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boss Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Mróz