Bud-Mar Leszek Lewandowski

Olsztyn

Opinie o Bud-Mar Leszek Lewandowski

klient A 2014-10-30 11:57:05
Korzystając z usług tego pana i firmy nie da sie zobaczyć ze to istny obóz pracy. jeden pracownik plus właściciel pracuja po 12-14 godzin aby na sile sie wyrobić. przechwalki szefa i nie zbyt dobre traktowanie pracownika skoro przerwy i jedzenie w biegu. Terminy są ok ale nie polega na tym wykorzystywanie pracowników.
dobranocka 2014-12-10 08:07:08
Wspolpraca z wlascicielm to istna katorga, dla pracownikow jest niczym gestapowiec i nie da sobie nic powiedziec lub wytlumaczyc. Do tego czlowiek jest opryskliwy i nieprzyjemny. Nie polecam uslug tej firmy/
olsztyniak 2015-03-12 13:47:14
Terminy tej firmy są lekko opóżnione ale rozmowa z właścicielem a zarówno wykonawca nie należy do przyjemności. Pan Leszek jest nie do przegadania i wykonuje poleceń inwestorów (ma swoje zdanie) przez co często zdarzaja sie poprawki które ciągna sie miesiacami. Pracownicy są źle traktowani, i często pracują u tego pana po kilkanaście godzin dziennie nie majać warunków do przerwy i nawet zjedzenia śniadania. Dziwie sie ze jeszcze Inspekcja Pracy nie zainteresowała sie tą firmą. Nigdy wiecej nie będe korzystał z usług tego pana i jego firmy. Zdecydowanie na nie!
INWESTORKA 2017-03-19 13:20:35
Zdecydowanie nie polecamy z mężem. Zlecenie może i szybko wykonane lecz jest dużo usterek które pan Leszek zobowiązuje sie naprawić. Tak jak inni opisują źle traktuje pracowników.
Zostaw swoją opinię o Bud-Mar Leszek Lewandowski - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bud-Mar Leszek Lewandowski