Firma Mak-Bud Sp.j. J. W. Kostuś

Przemyśl

Opinie o Firma Mak-Bud Sp.j. J. W. Kostuś

EX PRACOWNIK 2014-11-19 21:24:33
NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM! NIE WYPŁACA PEŁNEGO WYNAGRODZENIA, POTRĄCA PREMIĘ ZA SZKODY W AUTACH NAWET JAK NIE MASZ NA TO WPŁYWU (AUTA STARE JAK ŚWIAT, WSZYSTKO SIĘ PSUJE), UZNAJE PRZYKŁADOWO PRZEPRACOWANE 3 GODZINY Z 8 GODZIN DNIÓWKI (POZOSTAŁE GODZINY TRZEBA PÓŹNIEJ ODRABIAĆ PRACUJĄC PO 10 GODZIN OD OTWARCIA DO ZAMKNIĘCIA SKLEPU), POTRĄCA URLOPY, ZA GŁUPOTY DAJE NAGANY, KARZE ROBIĆ NADGODZINY, KTÓRE CIĘŻKO PÓŹNIEJ ODEBRAĆ (ZAZWYCZAJ KILKA DNI PÓŹNIEJ ZA JAKIŚ GŁUPI BŁĄD JE POTRĄCI), CIĘŻKA FIZYCZNA PRACA, WSZĘDZIE KAMERY, KLNIE I WYZYWA PRACOWNIKÓW. A JEŚLI CHODZI O TOWAR, TO FARBY SĄ PRZETERMINOWANE, PO DACIE WAŻNOŚCI, ZAKURZONE (CHYBA Z KILKA LAT STAŁY NA REGALE), KLEJE WCISKAJĄ LUDZIOM TWARDE Z GRUDAMI. JESZCZE WIELE RZECZY MÓGŁBYM SOBIE PRZYPOMNIEĆ ALE SZKODA CZASU I NERWÓW NA TĄ FIRMĘ.
7
Perfekt 2015-01-27 12:58:19
Firma jak każda inna. A Ty Bartuś nie pisz głupot bo z Ciebie taki pracownik Jak z koziej d... fujarka.
EX PRACOWNIK 2015-01-28 13:33:30
No tak, tylko znalazłem nową pracę i jakbym nie pracował to dostaję tą PEWNĄ najniższą krajową BEZ NADGODZIN. Przynajmniej nie martwię się, że zostanie mi potrącona wypłata czy zabrane wolne. Pozdro.
3
EX PRACOWNIK 2015-01-29 17:46:22
No, no ja już wiem swoje, naczytałem się w gazecie już na ten temat.
2
brygadzista 2015-03-16 21:59:35
bartek weź szufle taczki i grabki i jedz fugowadź albo sprawdź poziom wody w kołach. a co do pracy jaką mogłeś dostać to kontroler węzłów NeLsoNa
EX PRACOWNIK 2015-04-01 14:06:17
NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE!
OBÓZ PRACY...KAMER BRAKUJE TYLKO W TOALETACH.
KONTAKT Z WŁAŚCICIELEM - DELIKATNIE MÓWIĄC "UTRUDNIONY".
WYEGZEKWOWANIE NALEŻNOŚCI GRANICZY Z CUDEM. STRACH SIĘ UPOMINAĆ O COKOLWIEK.
O JAKOŚCI SPRZEDAWANYCH MATERIAŁÓW LEPIEJ SIĘ NIE WYPOWIADAĆ - DŁUGO BY OPOWIADAĆ.
DLA ZAINTERESOWANYCH NIEDAWNY ARTYKUŁ W ŻYCIU PODKARPACKIM UKAZUJĄCY PODEJŚCIE WŁAŚCICIELA DO PRACOWNIKÓW (PODWYKONAWCÓW) ORAZ JAKOŚĆ WYKONYWANYCH PRAC.
CO DO "FLOTY" TEJ FIRMY NA WERNYHORY CZEKAJĄ Z OTWARTYMI RĘKAMI NA TAKIE OKAZY AŻ STRACH ZASIADAĆ ZA STERAMI(POWINNI DOPŁACAĆ SZKODLIWE KIEROWCOM).
CIEKAWE MIEJSCE ALE NIE DO PRACY LUB WSPÓŁPRACY.
3
Zostaw swoją opinię o Firma Mak-Bud Sp.j. J. W. Kostuś - Przemyśl
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Mak-Bud Sp.j. J. W. Kostuś