mgr inż. Sławomir Jurga

Poznań

Opinie o mgr inż. Sławomir Jurga

ditru 2016-08-20 08:52:46
oszust, nie wypłaca pieniędzy!!!
1
niezadowolony 2016-10-10 18:43:56
Chciałbym przestrzec wszystkich klientów jak i potencjalnych pracowników przed ewentualną współpracą z Panem Sławomirem Jurga lub jego spółką zarejestrowaną w Poznaniu - VIA Prosperite Sp. z o.o. REGON 362058016 KRS 568015.

Od samego początku współpracy pojawiały się nieznaczne opóźnienia. Bywały dni, że Pan Jurga ze swoim pracownikiem nie pojawiał się w ogóle na placu budowy pomimo zbliżającego się terminu ukończenia prac, ustalonego wcześniej w umowie. Z początkowych zapewnień, że będzie pracowało codziennie 6 jego pracowników faktycznie pracował tylko on z pomocnikiem. W związku z tym, zamiast ukończyć ocieplenie i obłożenie regipsami poddasza o powierzchni 100 m2 w 3 tygodnie po kilkukrotnym przesuwaniu za moją zgodą terminu ukończenia pracy po 8 tygodanich wypowiedziałem mu umowę.

Teraz, gdy kwestionuję zakres i jakość ukończonych prac straszy mnie Sądem, firmami windykacyjnymi, ekipami ściągającymi długi "pozasądowo", zajmowaniem hipotek, czy siłowym wprowadzeniem się do mojego domu. Nie zabrał swojego sprzętu, teren budowy traktuje jak darmowy magazyn i zachowuje się co najmniej jako niestabilny emocjonalnie człowiek.

Z informacji pozyskanych z innych źródeł wiem, że w podobny sposób zakończyła się kariera tego Pana na co najmniej dwóch budowach.

Szanowni Państwo, naprawdę szkoda nerwów na tego Pana.
7
Sebastian 2016-11-06 13:22:39
Oszust ! Nie wypłaca pieniędzy i zasłania się stratami moralnymi ! nie polecam !
4
Zostaw swoją opinię o mgr inż. Sławomir Jurga - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mgr inż. Sławomir Jurga