Robak Firma Dekarska Dariusz Robak

Mrągowo

Opinie o Robak Firma Dekarska Dariusz Robak

pracownik 2012-01-03 16:50:03
Co ty jaja sobie robisz.Ten kto tam pracuje wie jak jest, po co pisać takie bzdury.
Joanna 2012-06-19 09:45:50
Stanowczo nie polecam.
Nieodpowiedzialny i niesłowny przedsiębiorca. Pan (usunięte przez administratora) umówił się ze mną na wykonanie prac, tzn. na wstawienie okien. Przybył jeszcze tego samego dnia, wszystko obejrzał, podał cenę, po czym miał się zjawić na wykonanie prac w sobotę. W piątek wielokrotnie dzwoniłam aby ustalić godzinę, próbowałam się dodzwonić również w sobotę. Pan (usunięte przez administratora) nigdy się nie pojawił, ani nie oddzwonił. Dlaczego nie przyjechał do dzisiaj nie wiem, bowiem nie raczył nawet oddzwonić z przeprosinami.
Szkoda czasu na takich fachowców!!!!!
śmiechu warte 2013-07-23 15:38:43
Podzielam opinię w 100%. tak było również w moim wypadku. Dach był wykonany niezgodnie ze sztuką...pan (usunięte przez administratora) nie raczył nic naprawiać. Gość bez kultury i klasy. (usunięte przez administratora) szczerze odradzam...pracowników traktuje baaaardzoooo z góry!!!
Zostaw swoją opinię o Robak Firma Dekarska Dariusz Robak - Mrągowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Robak Firma Dekarska Dariusz Robak