Kongo Firma Handlowo-Usługowa Justyna Kamińska

Oleksin

Opinie o Kongo Firma Handlowo-Usługowa Justyna Kamińska

gość 2016-01-03 14:53:59
nie, to inna firma, kamińska, albo zakrzewska kwiatkowska z torunia, pani z biura, nie może dac pracy, bo sama jej szuka. ha ha ha :-), i co?
zośka 2016-04-03 22:06:18
tak, pani z domu Kamińska, z golubia dobrzynia, zakrzewska kwiatkowska z torunia szuka pracy tu i tam, nawet straż miejska, i nic. a za młodu pracowało się w urzędzie pracy w golubiu dobrzyniu. ale najlepiej cwaniaczkować i wyłudzać.:-) i co?
dorota 2017-02-21 18:37:50
zakrzewska kwiatkowska, torun, infotor, rowniez ma firme detektywistyczna w golubiu dobrzyniu-opinia- skad pochodzi, to osoba obłudna i fałszywa, dwulicowa piz...a co lubi wykorzystywac uczciwosc innych ludzi. uczciwa praca jest jej obca, wiec radzimy uwazac w sprawach zawodowych i osobistych.
firma jest nieprofesjonalna, piotr kwiatkowski sam w torunskiej gazecie ''nowosci'' klamie w reportażu, bo lata założenia i prowadzenia firmy mu sie pomylily, pan nie chodzi na matematyke lub czytelnikow ma za idiotow a to juz obraza. jednym słowem niedaleko od patologii.
Cała Prawda :) 2017-07-21 12:28:46
Najlepsze jest to , iż opinie pisane wyżej na temat firmy która już nie istnieje pisane są przez jedną i tę samą osobę , która jak widać nie posiada własnego życia prywatnego. Tak btw jeżeli chcesz pisać z paru kont nie pisz tak samo charakterystycznie i z tymi samymi błędami. Nie pozdrawiam. :)
Zostaw swoją opinię o Kongo Firma Handlowo-Usługowa Justyna Kamińska - Oleksin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kongo Firma Handlowo-Usługowa Justyna Kamińska