Kam-Bud Kamieniarstwo Ogólnobudowlane Zdzisław Handzel

Rabka-Zdrój

Opinie o Kam-Bud Kamieniarstwo Ogólnobudowlane Zdzisław Handzel

pracownik 2013-11-27 13:55:03
Firma ta to jedna wielka patologia współczuję pracownikom którzy tam pracują i mają zamiar pracować, warunki w tej pracy są nieludzkie a szef to skąpy cwaniak.
5
pracownik 2014-09-06 20:40:41
Ta pseudo firma to jeden wielki ,, burdel,,. Warunki pracy jeśli można to tak ująć są nieludzkie oraz wynagrodzenie jest śmieszne,a ten tzw. szef to skąpy i chamski cwaniak. Nie wypłaca wynagrodzenia w terminie i oszukuje co do ilości zarobionej kwoty. Tak że krótko mówiąc nie musisz liczyć ile zarobisz ponieważ ta suma zostanie ,,szokująco,, zmniejszona. Serdecznie pozdrawiam wszystkich pracowników że u niego wytrzymują, a co do przyszłych chętnych mogę z całą przyjemnością powiedzieć że nie warto pracować w tej ,, firmie,,

Pozdrawiam pracownik
6
pracownik 2015-01-11 10:49:59
jest to dobra firma nie wiem dlaczego tak narzekacie, za co mają wam płacić za nieróbstwo i pijaństwo ?! zastanówcie się. Kto dobrze procuje to dobrą ma wypłatę, ja nie narzekam.
6
pracownik 2015-05-19 22:02:41
Ten Pan chciałby, by wszyscy pracowali jak murzyni za nic, a on kokosy zabijał.
Nieuczciwy, nie prawdą jest ze ludzie chodzą i piją ,ja nie piłem i pieniędzy nie wypłacił tak jak bylo zgodzone.
Dorobił się na krzywdzi ludzkiej i totalnym braku sumienia i szacunku do uczciwych ludzi .To by było na tyle po krótce.
1
pracownik 2015-09-14 06:10:19
Większego dziada nie widziałem, totalny cham i prostak. Ludzie po 50 nawet 40 euro w niemczech śpiąć w kontenerach muszą pracować cały dzień a on sie z nich śmieje i rzuca im jakieś grosze biorąc przy tym nie złą kase.... nie polecam !
1
Pracownik 2016-11-18 09:31:19
Ja nie narzekam, pieniądze na czas, ubezpieczenie oplacone a ze majster wymagający, każdy chce zarobić. A robota musi być zrobiona dobrze ,bo jak nie to klient nie zapłaci . Jeśli ktoś słucha i chce się uczyć to ma dobrze?! Ja już jakiś czas pracuje i nikt mnie jakoś nie zwalnia!! I nie narzekajcie tak bo nie jest tak zle!!!
2
Zostaw swoją opinię o Kam-Bud Kamieniarstwo Ogólnobudowlane Zdzisław Handzel - Rabka-Zdrój
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kam-Bud Kamieniarstwo Ogólnobudowlane Zdzisław Handzel