Odnowiciel Matriały Budowlane Jarosław Frankiewicz

Świdnik

Opinie o Odnowiciel Matriały Budowlane Jarosław Frankiewicz

Miras 2015-01-04 00:09:05
Ta firma i jej własciciel to jedna wielka kpina. Wszystko ustalane na gębe,dokumenty wystawiane z opóźnieniem, nad niczym tam nie panują i jak to bywa w większości takich firemek wymagają cudów nie dając nic w zamian. O stanie aut i braku wypłacania premii nie wspomne. Nikomu nie życze pracy w tej firmie chyba że już naprawde niema innego wyjścia.
4
Seriously? 2015-05-08 11:24:09
Z tego co ja widziałem to wszystkie samochody są w tej chwili nowe. A jak się planu sprzedaży nie wyrabia to i premii nie ma. Dla większości ludzi proste i logiczne. Skoro Miras pisze o premii, nie trudno się domyślić że jest byłym PH tej firmy i pewnie został zwolniony bo zwyczajnie się nie nadawał a teraz musi wylać swoje żale w internecie. Najpierw wymagać trzeba od ciebie a potem od innych.
2
sum 2016-01-07 19:04:57
@Seriously? niewiem czy tam pracowałeś ale naprawde szału niema. Fakt kupili jakiś czas temu nowe samochody ale co z tego. Zespół średni, kierownik średnio co ogarniał bo miał kupe swoich zajęć więc ze wszystkim musisz sobie radzić sam a chyba przyznasz mi racje że na niektóre rzeczy, oferty czy cokolwiek musisz przedyskutować z przełożonym. Zarobki nic specjalnego a podejście do pracownika byle jakie. Jedynie dziewczyna która siedziała na firmie potrafiła pomóc rozwiązać jakiś problem czy zwyczajnie wytłumaczyć jak czegoś nie wiedziałeś. Ja pracowałem tam jakiś czas temu i szybko się zwolniłem więc niewiem dokładnie jak jest teraz może ktoś bardziej na czasie się wypowie bo sam jestem ciekaw :)

Pozdrawiam
junior 2017-03-19 02:22:12
Pracuję tu ponad 3 lata i nie narzekam , na początku podstawa jak w każdej firmie ale z ubiegiem czasu i wykazaniem się szef co raz daje podwyżkę. Klimat w pracy jest spoko, jak ty jestes dla ludzi ok to ludzie są dla ciebie ok. nie nażekam na pracę w tej firmie
1
Zostaw swoją opinię o Odnowiciel Matriały Budowlane Jarosław Frankiewicz - Świdnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Odnowiciel Matriały Budowlane Jarosław Frankiewicz