Turdrog

Turek

Opinie o Turdrog

kierowca 2014-01-15 08:46:38
U Kucharskich nie licz na dobre zarobki gdyż wypracyjesz 280godzin, a zobaczysz 1200 zł. Tak właśnie wygląda praca w TURDRUG. Oni są niewypłacalni. Jako kierowca jeżdzisz starymi autami, które nadają się na złom. Jak woziłem masę asfaltową to z prędkosci 60km/h hamowałem 300m, żeby się zatrzymać.
Były pracownik 2016-02-17 14:43:51
Omijać szerokim łukiem tą firmę.Wypłaty 10 danego miesiąca przez kilkanaście miesięcy moje pracy w tym "obozie prac" nie było nigdy. Mało tego że płacił zazwczyaj grubo po 10 to jeszcze UWAGA - w ratach wypłacał ludziom ich zarobki w wysokości 1500 miesięcznie. Wypłata zaniżana max. Nie ważne ile masz nadgodzi szef i władca i tak wypłaci według swojego uznania - a Ty nie masz nic do powiedzenia. Nie ważne czy pracujesz na budowie, czy na bazie, czy na biurze wszędzie w tej firmie zarobki mizerne. Z takim podejściem do ludzi - ta firma nie pociągnie długo.
Zostaw swoją opinię o Turdrog - Turek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Turdrog