Anwis A.G. Wiśniewscy Spółka Jawna

Włocławek

Opinie o Anwis A.G. Wiśniewscy Spółka Jawna

Ciekawski 2016-05-11 15:03:11
Absolutnie NIE !!! jestem klientem i coraz większe badziewie dostaje - dlaczego ? Co tam się dzieje, że co chwilę ktoś się zwalnia lub kogoś zwalniają ? Niepokoi mnie ta sytuacja bo pośrednio dotyczy też mojej firmy w której sprzedaje produkty Anwis. Z drugiej strony jak jest taka rotacja to też tłumaczy jakość produktu.
8
Robol 2016-06-08 15:36:28
Witam pracuję jakiś czas w tej firmie mówią ludzie że to jest obóz pracy, przerwa 15 min co na nic nie starcza prawie że, brak wyznaczonego miejsca do palenia nie można palić ,ale tak jest w kodeksie pracy. Jak nie przychodzisz na nadgodziny mówią ci że możesz szukać nowej pracy :O . Stawka 12 złoty czyli 9.30 do ręki co bez nadgodzin daję najniższa krajową. Nie można chodzić w spodenkach roboczych w lato to jest katorga w innych firmach można. Pracownicy tymczasowi są poszukiwani cały czas ale pod koniec sezonu będą zwalniani i w zimę zęby w ścianę. Do zarządu FIRMY zróbcie dłuższą przerwę wyznaczcie miejsca do palenia (na przerwie). Zróbcie coś żeby ludzie chcieli u was pracować a nie odwrotnie Pozdrawiam
1
były_Robol 2016-06-16 12:14:13
Potwierdzone info zostałem zwolniony bo nie zostawałem na nadgodziny Pozdrawiam
6
zainteresowany 2016-06-16 19:18:05
Kiedy cię zwolnili?
Magda 2016-07-05 10:47:31
pytanko małe mam, poszukują kierownika magazynu, co się stało z poprzednim kierownikiem? Chciałam aplikowac na to stanowisko, byłam na rozmowie i ogólnie dobre wrażenie sprawiała Pani Kadrowa i jeszcze jedna Pani, której nazwiska nie pamiętam. Czy możecie coś więcej powiedzieć na temat pracy na magazynie? Jacy ludzie? Jak się układa współpraca?
Kolega 2016-07-06 17:06:22
Poczytaj wyżej komentarze, choć pewnie większość z nich mija się z prawdą to coś w tym musi być skoro jest tam taka rotacja i nawet prezes tej firmy się zwolnił lub jego zwolnili. Nie pomogę Ci w precyzyjnej informacji jak jest tam na magazynie i dlaczego zwolnili kierownika, ale z opinii znajomych ta praca nie wygląda kolorowo. Jeśli nie masz co zrobić ze sobą to zawsze można spróbować choć to praca raczej dla faceta.
4
Pan duze P 2016-07-06 17:17:09
na początku był kierownikiem pan Paweł M. kierownik idealny, wiedział co gdzie i jak, jednak z przyczyn mi nieznanych został on przeniesiony na inne stanowisko, a w jego miejsce ściągnięty został Konrad B. zaraz po prezesie Jacku G. (koleżki z jednej firmy) Niestety nie popracował zbyt długo na swoim stanowisku i został zwolniony. Niedługo po jego zwolnieniu pożegnaliśmy się również z prezesem (Kondzio niecały rok był kierownikiem, prezes chyba rok wytrzymał). Następnie od listopada 2015 (może to być również październik nie pamiętam dokładnie) kierownikiem został sam ON Mariusz P. (ten sam co pozuje na facebooku z zimnym leszkiem w ręku, afro na głowie i wielką kulką analną która najwyraźniej już się nie mieściła bo w jego dupsku już ręke trzymał świeżo mianowany brygadzistą Marcin G.) chyba najbardziej ambitny kierownik z całej tej gromadki. Jako plan ujął uchować swoje dupsko na stanowisku nieco dłużej niż poprzednicy poprzez ograniczenie do minimum nadgodzin (minimum w jego zdaniu to 0). Można nazwać go samozwańczym władcą magazynu z tego powodu, iż każde ograniczenie nadgodzin, sobót było spowodowane jedynie jego fanaberią, bez ustalania takich ważnych aspektów pracy jakim są nadgodziny z prezesem, zarządem czy kimkolwiek kto ma dupę wyżej postawioną niż on sam. W momencie kiedy całą firma w ramach sezonu popytowego (oprócz oczywiście komórki magazynu) pracuje obowiązkowo w soboty, a ludzie, którzy nie chcą zostawać na nadgodziny są zwalniani, wzrasta zapotrzebowanie na towar. Pracownicy magazynu nie są w stanie w ciągu 8 godzin wydać towaru, którego produkcja potrzebuje na swoje 8 godzin + 8 godzinną drugą zmianę + nadgodziny + soboty w które pracują, więc na magazynowych biureczkach leżą stosy dyspozycji z rozpisanym towarem. Towar nie jest wydawany na czas a zamówienia są opóźniane. Za taki stan rzeczy odpowiada zatem kierownik Mariusz P. który to cel swój (brak nadgodzin dla pracowników magazynu) chciał po trupach osiągnąć. Ograniczenie finansowe dla prac
11
Pan duze P 2016-07-06 17:20:48
Ograniczenie finansowe dla pracowników wziął sobie na tyle poważnie, że sam zaglądał do kieszeni swoich podwładnych, którzy to jego zdaniem za dużo zarabiali i ciął im pensje. Pensje, którą wypracowali sobie latami , niezbędną wiedzą i doświadczeniem. Ile piwa sobie nawarzył ten śmieszny i niesłowny człowieczek tyle teraz musi wypić dlatego szukają już nowego kierownika magazynu. Na sam koniec pragnę Cie uprzedzić, ta firma zeszła na psy i każdy pracownik Ci to powie. Nie będziesz się droga Magdaleno dla nikogo liczyć w tej firmie nawet pełniąc tak ważna funkcję kierownika. Będziesz tylko kozłem ofiarnym na którego zarząd zwali winę za swoje błędy. Pozdrawiam
8
były_robol 2016-07-08 09:32:49
Niech ta firma najlepiej upadnie Pozdrawiam !!
5
Życzliwy 2016-07-08 18:44:54
Do Pan duże P
Znam trochę sytuacje która się tam dzieje i muszę Ci powiedzieć że nie podoba mi się co robi Pan Mariusz P. bo trzeba z ludźmi umieć rozmawiać a obcinanie wypłaty za dobra pracę to na pewno żadna motywacja. A Pan Paweł M.wcale idealny nie był może poprzedni właściciele tak uważali bo potrafi wiele rzeczy tak jak i stwarzać pozory. to jest "specjalista wysokich napięć" na jakim stanowisku by nie był tworzy napięcia.zajmował się transportem i magazynem to interesowały go tylko samochody. Jest w transporcie i wszystkim robi pod górę. Jakby był taki idealny to tego co teraz dzieje się w magazynie nie było by w takim stopniu bo to po też jego wina.
4
Pan duze P 2016-07-10 09:01:01
Masz klase facet :) cos tam jeszcze jestes w stanie sklecic czy twoj poziom intelektualny rowny poziomowi ameby wiecej juz nie wyciagnie?
1
Miś Puchatek 2016-07-10 10:10:06
" Jestem Misiem o Bardzo Małym Rozumku i długie słowa sprawiają mi wielką trudność " ( " Kubuś i przyjaciele")
Pracownik 2016-07-11 12:31:04
Powiem Ci szczerze - nie pakuj się w to bagno. Tutaj problem tkwi w ogólnym podejściu do działu MAGAZYN, jest on na samym końcu w hierarchii firmy i przez to takie rotacje. Po drugie brak jest sztywnych zasad które regulują współpracę MAGAZYNU z poszczególnymi działami, a jeśli są takowe to raczej na niekorzyść MAGAZYNU - za co później jest rozliczany na minus. Nic tutaj w tym zakresie się nie zmienia od lat i zawsze była najważniejsza sprzedaż, która za niepowodzenia i problemy obarczała produkcję, a ta MAGAZYN i tak to było jest i będzie. Niestety w tym łańcuchu wzajemnych oskarżeń MAGAZYN jest na samym dole i nie ma na kogo zrzucić winy, a więc to ON jest zawsze winny i tak negatywnie odbierany przez wszystkich. Przyszedł nowy prezes II, który miał to wszystko usprawnić i nawet się początkowo tym zajmował - wynik widzimy dzisiaj wszyscy, a bardziej jego brak. Reasumując, póki "góra" nie unormuje pracy i współpracy w firmie w sposób mierzalny i realny do wykonania to na nic kolejne osoby na to stanowisko - bo i tak zawsze będzie źle, a winą zostanie obciążony kierownik. Z dnia na dzień jest coraz bardziej antysocjalnie i tak jak pisał poprzednik, chyba lepiej aby to upadło - była by wtedy jakaś odprawa za lata pracy i mobilizacja do zmiany na coś innego.
6
Winnetou 2016-07-13 22:57:48
Wypowiedź byłego pracownika z 8 lipca ( byly_robol) notabene pewnie dobrze że byłego, nie wróży dobrze tej firmie o ile będzie więcej takich jak On. Specjalistów od wszystkiego jest zawsze dużo, ojców sukcesu również ( jak widać ) Natomiast porażek.....hm....Wszyscy winni tylko nie JA. Spójrzmy może z innej, szerszej perspektywy? Źycze firmie ANWIS aby rozwijał się w satysfakcjonującym tempie , uczciwych współpracowników a PRACOWNIKOM życzę aby firma była na tyle silna aby mogła w nich inwestować i być źródłem satysfakcjonującego dla nich dochodu. A sobie życzę aby wynaleziono taką przesłone okienną aby oglądany przez nią świat stawał się jeszcze piękniejszy niż jest :) Nie zapominam o Włocławku...Miastu aby żadna z firm nie upadła a wręcz odwrotnie. Aby rosły jak grzyby po deszczu.
5
kondziu 2016-10-12 17:34:39
Witam. Dawno nie zamieszczono kolejnego wpisu. Ciekawe czego to zasługa lub wina. Czyżby ktoś z firmy był obrażony i próbował zamknąć usta tym co niepochlebnie się wypowiadają? Wypowiedź powyżej jest przecież od kogoś kto broni firmy ale jaki miał w tym interes? Czyżby jakiś dyrektor od spraw ważnych?
2
Chmura 2016-10-14 22:45:54
Kondziu =były_ robol=typ społeczny, który nie może ścierpieć braku hejtu. Chciałby aby wszyscy mieli takie same zdanie na dany temat co on/ona. Gdy ktoś nie myśli tak samo, to albo jest głupi albo zaraz... dyrektor :) Nikt nie może być zadowolony, bo przecież on nie jest.
A teraz puenta: "Jeśli spędzasz życie wciąż czekając na burzę nigdy nie nacieszysz się słońcem"
5
Były pracownik 2017-01-17 04:11:29
Przestańcie się produkować do was gadka karierowicze za 3 grosze co rewie mody wprowadzanie nic więcej.Brak organizacji zero myślenia szkoda słów.Chłopaki na magazynie wyrobu gotowego i reklamacji) ładnie wam idzie wyprowadzanie lewizny tu macie szacun ale już niedługo więc pajace uważajcie.pozdrawiam
12
Obserwator 2017-03-08 22:11:51
Jest Jedno wyjście...... Pilnować załadunku. Przecież rolery itp. Nie fruwają . Chyba ze teleportacja w to bym może uwierzył;)
Każdy.... KAŻDY załadunek czy to laduje sie firma która kupiła wyrób gotowy czy to sie ładuje kierowca firmy anwis , ktory rozwozi wyrób gotowy czy tez elementy ... Stać tam powinna dodatkowa osoba .Nowa nie upackana tym łajnem. Trzymać dokumenty w łapie i kontrolować kazdy KAŻDY zaladunek. . Druga tez obca osoba powinna wyrywkowo co któreś auto przetrzepac przy szlabanie wyjazdowym. Jedno może dwa dzienne "losowo". I lewy towar znika z rynku. Raczej nikt by nie ryzykowal wpadki .(ile tej lewizny wisi na oknach i ile pewnie jeszcze zawisnie).Zadziwiające jest to ze góra slepa ? . I nic nie wie? . .. To troche tak jak w małżeństwie bywa..... to zawsze mąż ostatni sie dowiaduje ze mu sie zona sypie ;) .
1
tamtamik 2017-03-11 20:45:46
Witam. Potrzebuję informacji na temat oferty pracy Brygadzista-Ustawiacz Wtryskarek. Ktoś może mi napisać coś więcej o tym stanowisku? Co robi taka osoba ? Jakie wynagrodzenie itp
dzięki
96 2017-03-24 20:22:48
Tu nie chodzi o załadunek jak np na Warszawę czy inny kierunek. Tu tak naprawdę chodzi o pracowników, to pracownicy w ramach naprawy czy też w ramach reklamacji mają nowe sztuki wyrobów. Przykre jest to że wyżej siedzący wiedzą o tym i nic z tym nie robią...
4
Zainteresowana 2017-03-26 16:34:49
Witam czy pracownicy przyjmowani na sezon mają szansę pracować także po sezonie przez cały rok czy tylko sezon i koniec? Chodzi mi głównie o kobiety.
uff 2017-03-27 10:30:11
Zakazać pracownikom kupowania towaru bezpośrednio poprzez firmę. .
I może ukróciło by to złodziejstwo.....!
A żeby nie krzywdzić wszystkich pracowników ( tych uczciwych) to raz na 2 lata dać im talon na zakup rolet , żaluzji ( np 20% zniżki )
Na zakupy w dowolnym punkcie sprzedającym produkty anwis
Punk taki zobowiązany był by jest sprzedać z rabatem ( np 20 % z kuponu) i wszyscy szczęśliwi.
Punkt kupuje z dodatkowym rabatem( więc nic go to nie kosztuje) i taniej sprzedaje pracownikowi ten taniej kupi niż przeciętny klient Myślę że też zadowolony) anwis ma lewiznę z głowy( na pierwszy rzut kosztowne ale jak by policzyć ile towaru bokiem idzie to opłacalne )

Ukróciło by to handel a co idzie w parze złodziejstwo wyrobów
A nie jak to pisze 96.......
Pracownik przyjdzie z jedną używaną sztuką a wyjdzie z 10 nowymi i to tylko za jedyne 25 zł
(koszt naprawy ;) )
Czy pracownik banku dostaje kredyt bez odsetek ?
Czy pracownik marketu ma zakupy po cenie hurtowej ?
A pracownik stacji tankuje się za pół ceny?
Więc i anwis powinien zrozumieć że ktoś kiedyś popełnił błąd pozwalając na kupowanie rolet w cenach hurtowych i go szybko naprawić.
Może i anwis miał dobre chęci ale pracownicy zaczęli to wykorzystywać i nadużywać .
Pozdrawiam

1
Szatan 2017-04-01 08:00:10
Brzmisz i grzmisz jak Kononowicz....
1
Jola 2017-04-16 12:39:31
Brak organizacji pracy na górze. Pseudo brygadzisci bez wykształcenia, potrafią tylko bluzgac. Zero kultury, nie dziwota że młody kierowniczek podłapuje i tez zaczyna bluzgac. Brak organizacji spóźnione zatrudnianie pracowników na sezon odbija się nadgodzinami. Nadgodziny nie mogę trwać tygodniami bo ktoś się w końcu zdenerwuje i odniesie do PIPu a to się skończy karą. Tak samo jest z mobingiem i zmuszaniem do wiecznych nadgodzin. Co to za praca w akordzie z jakimś wspolczynikami jak człowiek na koniec miesiąca dostaje najniższą krajową. Weźcie się do roboty pseudo brygadzisci i pseudo kierowiczki a nie latanie ze stoperami i wymyslacie głupoty z jakimś tablicami komputerami czy nikt nie pomyślał że to spowalnia pracę. Aha pozwolę sobie jeszcze wspomnieć o przedstawcielach anwisu którzy to sa byli pracownicy albo kierownicy albo brygadzisci. Pozakladali swoje firmy i tam sprzedają towar anwisu. Trzeba wspomnieć że lewy towar też gdyż nadal mają swoich ludzi na produkcji i każdy ma z tego kase. A już w ogóle nie rozumiem dlaczego anwis nagradza ich drogim prezentami jakimi są laptopy i drogie zagraniczne wycieczki. Przecież oni kupują towar od Anwisu w cenach hurtowych a sprzedają go ze 100% zyskiem. Drogi Panie prezesie niech Pan zacznie doceniać nas ludzi z produkcji to my produkujemy wyroby marki Anwis. Bez nas ten zakład nic nie wyprodukuje. To nam należą się premię za naszą pracę ponad siły.
14
Murarz 2017-05-10 06:53:28
Chyba wszyscy znają wiersz J.Tuwima " wszyscy dla wszystkich" i kojarzy zwrotki....
A i murarz by przecie
Na robotę nie ruszył,
Gdyby krawiec mu spodni
I fartucha nie uszył.

Piekarz musi mieć buty,
Więc do szewca iść trzeba,
No, a gdyby nie piekarz,
Toby szewc nie miał chleba

Itd. To tak apropos tych wszystkich pseudobrygadzistow, pseudokierownikow, pseudohandlowcow, pseudopracownikow. Nic dodać nic ująć.
Zostaw swoją opinię o Anwis A.G. Wiśniewscy Spółka Jawna - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anwis A.G. Wiśniewscy Spółka Jawna