Styl Firma Handlowo-Usługowa Sławomir Środa

Wadowice

Opinie o Styl Firma Handlowo-Usługowa Sławomir Środa

Krystian 2015-04-28 10:30:39
Pracuję w firmie od dziesięciu lat. Ilość zgłoszonych reklamacji w ciągu roku to 5-6 rocznie z czego 2-3 to mechaniczne uszkodzenia produktów dokonane przez Klientów na skutek złego użytkowania. Z prostych wyliczeń jasno wynika, iż niemożliwym jest to o czym Pani pisze. Firma nigdy nikogo nie oszukała a co za tym idzie śmiem sądzić, iż jest to zabieg nieuczciwej konkurencji. Jeśli jednak z jakichś powodów czuje się Pani "oszukana" proszę o kontakt to nic prostszego by zgłosić reklamację jeżeli np. zepsuł się produkt zakupiony w Naszej firmie. Pragnę jedynie zwrócić uwagę, że wystawienie anonimowego komentarza w internecie nie jest najlepszym sposobem załatwienia sprawy gdy chce się ją naprawdę załatwić. Tym samym podejrzewam, iż jest to działanie firmy konkurencyjnej.
4
Tobiasz Zaboronek 2015-04-30 09:46:30
Usługa wykonana zgodnie z oczekiwaniami. Polecam współpracę!
Ola 2015-08-22 09:41:51
Bardzo rzetelna firma polecam skorzystanie z usług, jeśli ktoś oczekuje solidnie, dobry kontakt zgodnie z zamówieniem.
Sławomir J. 2016-11-15 11:31:27
Panie Krystianie, nie dotarłem jeszcze do etapu samej realizacji zamówienia (wpłacona zaliczka, czekam na montaż) ale kwestia obsługi klienta jest fatalna - zgaduje że to problem pani "handlowiec" , a właściciel firmy nie do końca może sobie zdawać z tego sprawę dlaczego klienci narzekają.

Niezależnie od tego jak dobry będzie produkt, wrażenie z zakupów będzie złe jeśli klient jest "pouczany" i czuje się jak petent a nie klient.

Po szczegóły zapraszam na priv.
Zostaw swoją opinię o Styl Firma Handlowo-Usługowa Sławomir Środa - Wadowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Styl Firma Handlowo-Usługowa Sławomir Środa