Metal-Hurt Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe D. Rafińska B. Wesołowska

Toruń

Opinie o Metal-Hurt Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe D. Rafińska B. Wesołowska

Anonim 2014-11-30 18:40:20
Pracuję w tej firmie od kilkunastu lat. Rodzinna atmosfera. Wynagrodzenie to zazwyczaj podstawa + premia. Jako pracownik biurowy z długim stażem zawsze mam ok 3-3,5 na rękę. Pracy dużo jak wszędzie ale wiadomo chociaż za co się pracuje, jak na warunki Toruńskiego rynku pracy to płacę są naprawdę OK. Szefowie bardzo normalni ludzie co raczej często się nie spotyka. Pensja na koncie zawsze 2,3 dni przed czasem.
2
ONA 2014-12-25 16:44:15
Pracuję w tej firmie od kilku lat i jestem zadowolona. Polecam jako pracodawcę.
Nowy 2016-05-09 18:38:03
Dopiero 3 miesiące pracuję w Metal-Hurt. Pierwsze wrażenia; szefowie wydają się być normalnymi ludźmi, miałem 3 miesięczny okres próbny ale już po pierwszym miesiącu pracy dostałem informację że wchodzę w premie i faktycznie je dostaję :) Nie chcę zapeszać mam wrażenie że atmosfera jest naprawdę miła, ludzie się starają. Może za krótko tu pracuję ale na chwilę obecną polecam, wypłata na czas. Bardzo ważne wszystko na legalu, umowa o pracę i nic pod stołem. Tylko kobiety z księgowości takie jakoś może mało miłe .... ogólnie Polecam. Jeśli coś się zmieni to na pewno wstawię sprostowanie.
Zostaw swoją opinię o Metal-Hurt Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe D. Rafińska B. Wesołowska - Toruń
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metal-Hurt Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe D. Rafińska B. Wesołowska