Acmeimport Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Grzegorz Kazimierowicz

Sztum

Opinie o Acmeimport Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Grzegorz Kazimierowicz

Wściekły 2016-08-03 16:29:44
Zakupiłem wannę od tej firmy , niestety przy pierwszych awariach wanny brak kontaktu z właścicielem , nie odpowiada na maile ani nie odbiera telefonów , wanna za 25 tys stoi bezużyteczna bo Pan Kazimierczuk ma gdzieś , na stronie górnolotne hasła typu : mój przyjacielu itd W praktyce olewanie klienta po zakupie , tragedia . Przestrzegam chętnych przed tą firmą . Katastrofa !!!
Właściciel 2016-09-20 11:49:23
Zszokowany jestem tą opinią - być może ma Pan / Pani nieaktualne dane kontaktowe?

Na wszelki wypadek podaję numer telefonu
513076094
oraz aktualny adres email: grzegorz@hydrodesign.eu
Ignacy M 2016-11-01 09:28:16
Panie Kazimierczak problemy które opisał "wściekły" są podobne do moich. Z tym , że ja osobiście rozmawiałem z Panem kilka razy , wysłałem m-eila i oczekuję na wymianę lampy kwarcowej którą kupiłem i ani raz nie użyłem, bo nie działa. Obiecuje Pan od kilku tygodni wymianę sprzętu i co ?
O dalszym toku załatwiania reklamacji będę informował na tym forum.
2
Wściekły 2016-12-15 23:10:01
Pisałem pare @ , dzwoniłem pare dni właśnie na ten telefon , cisza . Człowieku , sprzedajesz towar za kupę kasy , a klientów masz w D.... Mój znajomy również kupił wannę w tej firmie , nawet na gwarancji nie mógł uzyskać pomocy . Na szczęście on się nie patyczkuje i przekazał sprawę do prawnika.

Wielu klientów straciłeś przez takie podejście .
3
Łukasz 2017-01-17 11:27:22
Witam dziękuje Panu Bogu za Ta stronę ja usilnie próbuje się skontaktować z tym człowiekiem od pewnego czasu zero odbioru. Facet absolutnie poza zasięgiem. Z tego co widzę moi przedmówcy maja racje lepiej nie wchodzić w ta firmę bo w razie czego człowiek straci tylko czas i nerwy
Zostaw swoją opinię o Acmeimport Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Grzegorz Kazimierowicz - Sztum
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Acmeimport Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Grzegorz Kazimierowicz