Acmeimport Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Grzegorz Kazimierowicz

Sztum

Opinie o Acmeimport Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Grzegorz Kazimierowicz

Wściekły 2016-08-03 16:29:44
Zakupiłem wannę od tej firmy , niestety przy pierwszych awariach wanny brak kontaktu z właścicielem , nie odpowiada na maile ani nie odbiera telefonów , wanna za 25 tys stoi bezużyteczna bo Pan Kazimierczuk ma gdzieś , na stronie górnolotne hasła typu : mój przyjacielu itd W praktyce olewanie klienta po zakupie , tragedia . Przestrzegam chętnych przed tą firmą . Katastrofa !!!
1
Właściciel 2016-09-20 11:49:23
Zszokowany jestem tą opinią - być może ma Pan / Pani nieaktualne dane kontaktowe?

Na wszelki wypadek podaję numer telefonu
513076094
oraz aktualny adres email: grzegorz@hydrodesign.eu
1
Ignacy M 2016-11-01 09:28:16
Panie Kazimierczak problemy które opisał "wściekły" są podobne do moich. Z tym , że ja osobiście rozmawiałem z Panem kilka razy , wysłałem m-eila i oczekuję na wymianę lampy kwarcowej którą kupiłem i ani raz nie użyłem, bo nie działa. Obiecuje Pan od kilku tygodni wymianę sprzętu i co ?
O dalszym toku załatwiania reklamacji będę informował na tym forum.
2
Wściekły 2016-12-15 23:10:01
Pisałem pare @ , dzwoniłem pare dni właśnie na ten telefon , cisza . Człowieku , sprzedajesz towar za kupę kasy , a klientów masz w D.... Mój znajomy również kupił wannę w tej firmie , nawet na gwarancji nie mógł uzyskać pomocy . Na szczęście on się nie patyczkuje i przekazał sprawę do prawnika.

Wielu klientów straciłeś przez takie podejście .
3
Łukasz 2017-01-17 11:27:22
Witam dziękuje Panu Bogu za Ta stronę ja usilnie próbuje się skontaktować z tym człowiekiem od pewnego czasu zero odbioru. Facet absolutnie poza zasięgiem. Z tego co widzę moi przedmówcy maja racje lepiej nie wchodzić w ta firmę bo w razie czego człowiek straci tylko czas i nerwy
1
Kris 2017-02-14 10:50:17
Chcialbym dodac swoje spostrzeżenia oraz uwagi na temat firmy p. Kazimierowicza. Nie będę się wypowiadać na temat wanien oraz usterek opisanych na tej stronie, ale w 100% mogę polecić przygotwanie, montaż oraz dostarczenie sauny infrared typu VITAL. Zamówiłem u Pana Grzegorza bardzo niestandardowe rozwiązanie i jego realizacja przekroczyła moje oczekiwania. Sauna jest po prostu fantastyczna. I tego produktu nie można ani nie powinno się oczerniać na tej stronie oraz innych podobnych. W kwestii kontaktu rzeczywiście jest on znacznie utrudniony (zarówno mailowy oraz telefoniczny), jednak to nie jest punkt informacyjny ani sklepik spożywczy gdzie w każdej chwili można przyjść i porozmawiać. Poznałem Pana Grzegorza oraz jego pracowników osobiście i jest to rzetelna oraz bardzo utalentowana załoga. Brak kontaktu często wynikał z tego, ze p. Grzegorz albo oddawał się pracy (rzeczywiście jest to jego pasja) albo był na montażu który tez zajmuje kilka - kilkanaście godzin i wymagana jest pełna uwaga.

Polecam te firme w aspekcie projektu, budowy oraz montazu Sauny VITAL, gdyż nie znajdziemy na rynku nawet nic porówynywalnego (każdy kto zakupił saune w tej firmie a wcześniej korzystał z sauny w hotelach czy spa, wie o czym mówię). Kontakt jest utrudniony, ale efekt końcowy wynagradza to, ze trzeba poczekać ponad 2 miesiące na realizacje zlecenia. Gdyby nie kontakt, to dałbym celujący !!!
1
Pffffff 2017-02-16 14:29:53
Fajnie się odpowiada samemu sobie ? Co to znaczy że to nie sklep spożywczy ? Mam rozumieć że jak kupuje towar za 30 tys to mam się pocałować w dupę z gwarancją i pomocą serwisową ? Chyba człowieku sobie jaja robisz .
Zostaw swoją opinię o Acmeimport Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Grzegorz Kazimierowicz - Sztum
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Acmeimport Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Grzegorz Kazimierowicz