Firany-Janczewski PPHU

Koszalin

Opinie o Firany-Janczewski PPHU

przedstawiciel 2012-01-04 19:02:13
Najgorsza "firma" jaką spotkałem na swojej drodze....cwaniactwo i wykorzystywanie.Zatrudnią Cię abyś znalazł im klientów a potem Cię [usunięte przez moderatora] i cię wyrolują
przedstawiciel 2012-01-05 15:37:22
ja byłem chyba czwarty w jakimś tam krótkim czasie... powinno to mi dać do myślenia No cóż człowiek uczy się na własnych błędach .
Były przedstawiciel 2012-04-08 23:30:54
Najgorsza firma w jakiej i z jaką przyszło mi współpracować. Pełna inwigilacja przez [usunięte przez moderatora]i jego księgową, [usunięte przez moderatora] to mało powiedziane.
Trzeba było odpowiadać nawet na pytania typu dlaczego telefon w sobotę był wyłączony, albo dlaczego w sobotę byłem poza miejscem zamieszkania.
Dodatkowo nie uczciwy sposób rozliczeń (podstawa najniższa na papierze), reszta pod stołem po potrąceniu np. części kosztów użytkowania samochodów. Oczywiście wszystko miało być ozusowane, ale [usunięte przez moderatora] i księgowa zapomnieli sporządzić deklaracje.
Omijajcie tą firmę bardzo szerokim łukiem.
Zostaw swoją opinię o Firany-Janczewski PPHU - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firany-Janczewski PPHU