Euro-Drape Sp z o.o.

Poznań

Opinie o Euro-Drape Sp z o.o.

admin 2015-11-11 08:35:18
Twoja wiedza kształtuje rynek pracy. Opowiedz innym o firmie Euro-Drape Sp z o.o. na naszym forum.
7
PZ 2016-10-12 14:32:19
Brygadzistki w pracy porozumiewaja sie za pomocą krzyku. Zadania rozdawane sa w trybie rozkazujacym, podnioslym tonem. Nie są jasno wyjaśnione. Jeśli brygadzistka lub pracownicy starsi stażem popełnia błąd- jest on zrzucany na nowego pracownika. Pracownicy czesto szantażowani są zwolnieniembz pracy z powodu odmowienia przyjscia na nadgodziny. Dodatkowo straszeni są ponoszeniem kosztów za błędy produkcyjne spowodowane niechlujnoscia lub niedopilnowaniem szefowej lub brygadzistek. Nie wolno chorować- kiedy pracownik z powodu choroby chce pójść na zwolnienie lekarskie, uswiadamiany jest że w tej firmie nie wolno chorować ponieważ pracodawca potrzebuje pracowników gotowych do pracy 24h na dobę. Dla szefowej zwolnienia lekarskie nie są wiarygodne. Oskarża pracowników o symulowanie choroby. Pracownicy zwalniani sa z dnia na dzień. Powodem potrafi byc wygląd danej osoby. Jeśli nie spodoba sie on szefowej, zwalnia pracownika nie zachowując okresu wypowiedzenia. Dodatkowo są pracownicy, którzy odnoszą się w sposób bardzo wulgarny do nowych osób. Wysmiewaja i ublizaja nowym pracownikom. Wykorzystują do pewnych zadań ktore nie należą do obowiązków. Zglaszanie problemów szefowej nie skutkuje, gdyż szefowa faworyzuje pracowników. Reasumując, omijać tą firme szerokim łukiem.....
17
mimi 2016-11-17 18:26:12
Firma wyzyskujaca ludzi do pracy. Zarobki nędzne a praca na akord. Jesli chodzi o wyrobione nadgodziny to tak są policzone byście nigdy za nie pieniedzy nie widzieli. A waszym urlopem wypoczynkowym pokrywają sobie przerwy w pracy spowodowane brakiem prądu itp. O wolne trzeba się plaszczyc u szefostwa i tak zazwyczaj odpowiedź jest odmowna. Jesli mowa o atmosferze rodzinnej to bzdura. Omijajcie tę firmę z daleka bo to moja dobra rada.
13
Ja 2016-11-17 23:05:29
Tą firmą powinna się zająć ostro państwowa inspekcja pracy przesluchujac pracownikow anonimowo gdyż na forum nikt nie wypowie swojego zdania. Każdy pracownik doskonale zdaje sobie sprawę,że za wypowiedzenie swojego zdania na forum zostanie wyrzucony z pracy. Ta firma to jakis obóz pracy. Dodatkowo umowa o prace NIC nie gwarantuje. Zwolnionym można zostac bez wczesniejszego uprzedzenia z dnia na dzień. A co do nadgodzin i wypłacanej za niej stawki to nikomu nic sie nie zgadza.
14
Zostaw swoją opinię o Euro-Drape Sp z o.o. - Poznań
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Drape Sp z o.o.