Pisa Sp. z o.o.

Częstochowa

Opinie o Pisa Sp. z o.o.

maksio 2015-09-07 16:13:58
Jeśli ktoś chce zniszczyć sobie zdrowie psychiczne i nabawić się depresji i nerwicy, to idealne miejsce na to. Szef produkcji cham, nie liczy się ze zdaniem swoich pracowników. Ucina gilotyną palce ludziom. Ciągłe wypadki. Maszyny wiecznie się psują. Wybuchy na chali. Pozary maszyn. Brygadziści krzyczą za najmniejszą bzdurę na parcowników. Ludzie nie wytrzymują i chcą popełnić samobójstwo. Syf, pełno kurzu, chałasu, za jałmuzniane wynagrodzenie - za najniższą krajową!!! Gdzie jest insepkcja pracy??? Śmiech na sali. Prezes udaje że nic się nie dzieje, że jest ok. No i oczywiście przyjmują Ukraińców, bo uważają że my, Polacy, nie przykładamy się do pracy - a oni (mimo że grają na smartfonach, śpią w nocy podczas pracy, są idealnymi pracownikami). Zdecydowanie odradzam pracę w tym obozie pracy!!!
11
gosc 2015-09-22 23:32:35
potwierdzam szefowa produkcji tkalni jest ............ i tyle na temat
9
nerwus 2015-10-10 20:14:52
i wreście ktoś pisze prawde , najlepiej sprawe trzeba zgłosić , do wojewódzkiej panstwowej ispekcji pracy i nadgodziny były płacone normalnie a nie jako premia , tylko nie do pip,w częstochowie bo to klika !
5
maksio 2015-12-26 21:05:06
Jestem zdecydowanie za tym by ten burdel wraz z zarządem zgłosić nie do inspekcji pracy, ale do SĄDU PRACY!!! Trzeba jak najszybciej zebrać świadków, ludzi, którzy mogą zaświadczyć co sie tam dzieje, dowody w postaci zdjęć, nagrań... Niech tym wyzyskiwaczom nałożą wysokie grzywny i kary za zniszczenie zdrowia fizycznego i psychicznego ludziom!!! Oni muszą ponieść konsekwencje tego jak traktują ludzi. Mało tego, telwizja tam powinna się znaleźć: Pod napięciem, Uwaga itp!!!
3
gall anonim 2016-01-23 11:34:54
a gdzie TV TRWAM i ojciec dyrektor :)
Karol 2016-01-23 15:01:03
Drogi maksio. Przeczytaj uważnie moją historię. Jestem mężczyzną w wieku 35 lat bezskutecznie poszukującym pracy. Cztery lata temu tak jak i Ty myślałem że zwojuję Świat rozpoczynając swoją walkę z moim byłym już dziś pracodawcą. Pisałem na forum o firmie w której pracowałem i myślałem że jestem anonimowy. Ale do czasu kiedy to mój pracodawca wniósł pozew do sądu przeciwko opiniom głoszonym przez anonimową osobę. I wtedy to rozpoczęło się piekło. Administrator forum musiał udostępnić serwery odpowiednim służbom które błyskawicznie zidentyfikowały mnie po moim IP. Zapewne wiesz co to jest IP. Stanąłem przed sądem już nie jako osoba bezimienna z zarzutami z art.212 Kk i 216 par. 2 Kk. Sprawą oczywistą jest to że przegrałem. Kara jaka jest przewidziana to grzywna lub pozbawienie wolności do 1 roku. Moją karą były przeprosiny mojego pracodawcy w gazecie lokalnej. Nie będę pisał o kosztach sprawy i przeprosin bo to one najbardziej mnie zabolały ale oprócz tego nikt z lokalnych pracodawców nie chce mnie zatrudnić. Napisałem to jako przestroga bo nigdy nie wiesz kiedy przekraczasz granice prawa. Moi koledzy i koleżanki do dziś pracują w firmie z którą chciałem walczyć.
PS.
W pierwszym poście walisz potworne błędy ortograficzne których nie popełniają dzieci w II klasie SP.
Zostaw swoją opinię o Pisa Sp. z o.o. - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pisa Sp. z o.o.