Agmamito Firma Handlowo-Usługowa Jacek Siekacz

Swarzędz

Opinie o Agmamito Firma Handlowo-Usługowa Jacek Siekacz

A.J. 2014-07-30 23:05:31


A.J.
W mojej ocenie - porażka. Firma oferuje tkaniny, ustala terminy, póżniej okazuje się, że opoznienia w realizacji sięgają tygodni. Brak prawdziwych informacji, terminy dostawy przesuwane sa z dnia na dzien juz przynajmniej od kilku tygodni, a tkanina zapewne dotrze zaplanowanym kontenerem - we wrześniu, czyli za jakies 5 tygodni... To producent mebla musi swiecic oczami przed klientami, ktorzy nie dostana mebli. Dzieki "Agmamito" tracimy wiarygodnosc - ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!
1
Tomek 2014-09-23 08:50:18
Ja nigdy nie miałem z nimi problemów, a jak pokombinujesz to zawsze możesz jakiś zamiennik zaproponować klientowi. Widocznie mało się znasz w sprzedaży bezpośredniej albo w tkaninach obiciowych. Ja kupuje w Agmamito od 10 lat i nigdy nie było problemów.
1
Becrobotny 2017-03-20 14:44:49
Firma zaprasza na rozmowę kwalifikacyjną - godzinę trzeba czekać na swoją kolej. Rozmowa z Panią z marketingu. Dzień próbny - 4 zadanka. Wieczorem miał być odzew z jej strony. Nic. Następnego dnia dzwonię - tak, tak, pamiętam, dziś wieczorem się odezwę. Nadal nic. Kolejnego dnia dzwonię ponownie i się przypominam, na co dostaję odpowiedź, że jednak nie są zainteresowani.
Zadania dotyczyły kolekcji - marketing i stworzenie ilustracji w Photoshopie - której nie ma nawet na stronie. Od sierpnia 2016 nie znaleźli pracownika na to stanowisko do pomocy, najwyraźniej widać, że chodzi tu tylko o wykonanie zadania za darmo.
Zniesmaczona 2017-03-20 14:46:18
Firma poszukuje pracownika do tworzenia próbników na maszynie. Praca na pełen etat za 1500 netto.
Zostaw swoją opinię o Agmamito Firma Handlowo-Usługowa Jacek Siekacz - Swarzędz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agmamito Firma Handlowo-Usługowa Jacek Siekacz