Jvd Sp. z o.o. Biuro Handlowe

Lublin

Opinie o Jvd Sp. z o.o. Biuro Handlowe

prawdziwy 2015-07-14 21:36:40
Ostrzegam. Firma siostrzana dla Eksim Lublin.Jeśli cenisz sobie zdrowie psychiczne, nawet nie jedź do Lublina na Szmaragdową na rozmowy.Będzie pięknie, kolorowo, wręcz serce na dłoni.Szybko ci trójka właścicieli otworzy oczy. Poziom przedszkola jest za wysoki. Tam jest żłobek.
1
Pracownik 2016-05-23 13:22:23
Jak się całymi dniami siedzi w domu i nie wyrabia minimalnych planów sprzedażowych to nie ma co się dziwić że nie jest kolorowo
Ela 2016-05-23 13:47:17
Bardzo fajna firma - miło wspominam współpracę - niestety musiałam zrezygnować z powodów osobistych ale chętnie bym wróciła. Firma stabilna od wielu lat na rynku i jest jednym z liderów w branży dekoracyjnej
Wacek 2016-10-06 18:53:18
"Jak się całymi dniami siedzi w domu i nie wyrabia minimalnych planów sprzedażowych to nie ma co się dziwić że nie jest kolorowo" - ooo ten sam wpis widnieje wśród opini dotyczących siostrzanego Eksimu - panowie szefowie można było się chyba wysilić na inny komentarz? A nie, to zbyt wygórowane oczekiwania!
abbazabba 2016-10-07 01:15:48
Stawiam, że uwolnił swoje pokłady mądrości najmłodszy z Kurczuków.
Cóż, w Lublinie są już znani, w Polsce w branży również.
Znani z czego? Nie ufaj, nie wchodź w konszachty jeśli nie musisz.Najlepiej z daleka.
Typowy przykład polskiego pracodawcy krwiopijcy.
Ktoś spyta, skoro tak źle to czemu jeszcze istnieją?
Odpowiedź jest prosta.
Jak jedziesz na narzucie 100% i masz w rynku tysiące katalogów(za które twoi klienci musieli zapłacić) których ważność wynosi ok 3 lata, to trudno nie istnieć.
Tak robią z dobrymi handlowcami. Jak jesteś dobry to w rok osiągniesz świetne wyniki. Rozwiniesz rynek, zapchasz katalogami. I co? A no to,że ustawiłeś im rynek na 3 lata do przodu. Więc po co mają cię utrzymywać? Wylot z firmy. Za rok znajdziemy innego jelenia, który znowu nasyci rynek w rok.
Historia się powtarza. Pracowałem tam prawie 2 lata. Wiele się nasłuchałem od klientów i byłych pracowników. Oczywiście długo nie wierzyłem, bo przecież leserów wylewających żale jest dużo w necie.
Ale koniec końców wszystko się sprawdziło co do joty.
Także, nie polecam. Wręcz odradzam jakiekolwiek interesy z Kurczukami.
1
Zostaw swoją opinię o Jvd Sp. z o.o. Biuro Handlowe - Lublin
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jvd Sp. z o.o. Biuro Handlowe