Kaja-Glass Hurtownia Szkła Maciej Janik

Stary Sącz

Opinie o Kaja-Glass Hurtownia Szkła Maciej Janik

Kasia 2016-08-09 18:03:53
Zamówiłam wazony 12 sztuk "cylinder" -5 tylko nadawało się do użytku, reszta była krzywa i z bąblami!!!
Pani od reklamacji nie była pomocna, nie chciała wymienić na nowy towar twierdząc że takie kupuje.
Mimo, że byłam ich stałym klientem, na pewno już do nich nie wrócę. Sposób obsługi pozostawia wiele do życzenia!!!! Nie kupuję szrotu, a taki dostaję - tak się nie robi Pani Anno!!!
1
kaja-glass 2016-08-09 18:33:06
Pani po prostu chciała nas naciągnąć na 7 wazonów. Zaproponowałam, aby zostały odesłane i zwrot pieniążków, ale Pani się uparła aby je dosłać. Po co, skoro to szrot....???
szrot 2016-10-04 22:20:18
ODRADZAM zakupow w hurtowni Kaja-Glass. Zakupione wazony okazały się być totalnym dziadostwem. Pani A. na pewno nie jest sklonna polubownie zalatwic sprawy ze swoim klientem i nie chce przyjac zwrotu mojego zamowienia pomniejszonego o jeden wazon, ktory pekl w rekach przy pierwszym uzytkowaniu (po wlaniu wody i przenoszeniu wazonu).
Nastawienie do klienta niezasluguje nawet na niedostateczne. Po chwili rozmowy telefonicznej od razu odechciewa sie wspolpracy.
Zostaw swoją opinię o Kaja-Glass Hurtownia Szkła Maciej Janik - Stary Sącz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaja-Glass Hurtownia Szkła Maciej Janik