Biuro Usług Projektowych Skala Stanisław Najdecki

Iskrzynia

Opinie o Biuro Usług Projektowych Skala Stanisław Najdecki

klient 2015-07-14 12:13:13
Duży plus za - możliwość uzgodnienia z nim wszystkiego po normalnych godzinach pracy,
jeszcze większy MINUS - bałaganiarz, wszystko z nim trzeba mieć na piśmie potwierdzone przez niego, ponieważ wypiera się wcześniejszych ustaleń.
2
master 2016-02-28 22:25:23
Dla wszystkich osób które cenią sobie zdrowie psychiczne i czas !!! Projekty wykonane przez tą firmę to jakieś nieporozumienie, brak obliczeń (projektant przyznał się na końcu że obliczenia wykonuje do projektu wykonawczego, w budowlanym przyjmuje sobie jakieś losowe wartości). Właściciel jest tylko pomocnikiem projektanta pieczątki podbija gość po technikum!!!. Rozwiązania przewymiarowane, masa błędów niedomówień, jeżeli niema się czegoś na piśmie to u tego Pana można o tym zapomnieć, ustalenia słowne nie obowiązują. Tona błędów w projekcie w ustaleniach miałem lukarny a wrysowano okna dachowe i taki projekt bez konsultacji poszedł do urzędu, później dodatkowe płatności za przeróbki, termin wykonania projektu 1 miesiąc skończyło się na 6 :D itd.... Szczerze odradzam tego Pana, jedynym plusem jest jak pisał poprzednik możliwość uzgodnienia po normalnych godzinach.
1
marek 2016-02-28 22:34:27
Obsługa poniżej krytyki, zapłaciłem tak jak się umawialiśmy jak firma złoży dokumenty o pozwolenie i to był wielki błąd. Projekt z błędami wracał kilkukrotnie, brak obliczeń, pan odnosi się do projektu wykonawczego którego niema jakiś absurd każda rozmowa kiedy zwróci się błąd nieprzyjemna, odradzam wszystkim tą firmę,
1
Lila 2017-09-21 16:36:57
DRAMAT nie polecam tego ,, projektanta" idiota jakich mało szkoda czasu i pieniędzy. Zero wiedzy i kłamca jakich mało. Wypiera się wszystkiego. Nawet lokalni przedsiębiorcy go nie polecają i mają bardzo zle zdanie o nim. Rozmowa z Panem Stanisławem męcz bo gość nie rozumie co się mówi do niego.
1
Zostaw swoją opinię o Biuro Usług Projektowych Skala Stanisław Najdecki - Iskrzynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Usług Projektowych Skala Stanisław Najdecki