Ław-Bud Irena Ławnikowska

Grodzisk Mazowiecki

Opinie o Ław-Bud Irena Ławnikowska

slawko 2014-09-09 17:06:49
Na wstępnych spotkaniach Pani Jest kompetentna, rzeczowa i otwarta na wszystkie pomysły. Bardzo szybko przestawia propozycje na kalkach.
UGODOWA CO DO CEN ZA PROJEKT/ZMIANY ADAPTACYJNE.

UWAGA: pobiera zaliczkę, pobiera , pobiera .. od nas wyciągnęła 50% kwoty, na podstawie K.P. o umowie zapomnij.
I od zainkasowaniu KASKI kobieta przeradza się w manipulanta TWOJEGO czasu , nieograniczona w pomysłach zwodzenia swoich darczyńców.
09,09,2014.
zdesperowana 2015-07-07 10:54:36
Szanowni Państwo, przestrzegam przed tą oszustką. Niby starsza miła Pani, ale tak na prawdę to zwykła manipulantka. Co do wiedzy architektonicznej to porażka, od ponad roku mam kłopoty z urzędami przez tą właśnie panią.
Nikomu nie polecam. Zastanawiam się nawet nad tym czy ta kobieta nie kupiła sobie papierów na bazarze. Błędy jakie popełnia są liczne i bardzo błahe, ale dla urzędów bardzo istotne. Na wprowadzenie drobnych poprawek do projektu czeka się miesiącami, a Pani Irena wciąż ma nowe wymówki.
3
poszkodowani z okolic 2015-10-01 21:17:04
PROSZĘ O KONTAKT KINMAR@O2.PL
JESTEM Z MILANÓWKA I MAM OCHOTĘ ZAKOŃCZYĆ ÓW PRECEDER.
Zostaw swoją opinię o Ław-Bud Irena Ławnikowska - Grodzisk Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ław-Bud Irena Ławnikowska