Fortes Studio Anna Małgorzata Pytlowana

Lidzbark Warmiński

Opinie o Fortes Studio Anna Małgorzata Pytlowana

Ja 2013-11-27 12:59:33
Ok, nie będę chować przydatnych informacji dla siebie :-) Stanowczo nie polecam pracy w Firmie Fortes Studio. Firma mała, nie chcą dawać umów, a jak już dadzą to najniższa krajowa. Pani właścicielka jest osobą mało sympatyczną i kompetentną. Bardzo źle się z nią współpracuje.
Nie polecam.
9
Bez nicka 2015-01-07 16:35:10
Nie polecam nikomu tej firmy.
Szkoda nawet słów, zeby ogarnąć to co się tam dzieje.
4
ag 2017-07-09 21:32:35
Ja pracowałem tam kilka lat i nie narzekam, Wiele się nauczyłem, z żadnym innym biurem krakowskim nie byłem na wystawach architektonicznych w Mediolanie, Pradze, Amsterdamie, biuro pokrywało wszystkie koszty. Co do Szefowej - obecnie prowadzę własny biznes i w wielu przypadkach nie dziwię się jej reakcji.
Zapewne w Warszawie lepiej się zarabia ale jak na warunki w Krakowie to zarobki zaraz po studiach nigdzie nie są wysokie. W innej firmie krakowskiej przez prawie pół roku nie miałem płaconego zusu - w Fortesie to się nie zdarzyło.
2
ag 2017-07-09 21:42:14
Chyba nie pracowaliśmy w tej samej firmie...
Zostaw swoją opinię o Fortes Studio Anna Małgorzata Pytlowana - Lidzbark Warmiński
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fortes Studio Anna Małgorzata Pytlowana