Dagrani Biuro Usług Technicznych Danuta Kłopotowska-Granitowska

Gdańsk

Opinie o Dagrani Biuro Usług Technicznych Danuta Kłopotowska-Granitowska

Ocena pracodawcy 2014-02-10 16:01:05
Pani (usunięte przez administratora) inż jest osobą nie miła, wyniosła i oceniająca ludzi z góry. Nie polecam współpracy z osobą, która na wejściu nie potrafi odpowiedzieć dzień dobry bo uważając że ma uprawnienie może pomiatać innymi. Uważam, iż jest dużo lepszych profesjonalnych firm których projektanci są mili i sympatyczni.
14
Ja 2014-04-07 19:20:05
Potwierdzam opinię poprzednika. Atmosfera fatalna. (usunięte przez administratora)Nie polecam! W dodatku dojazd tragiczny.
13
Marcin 2014-07-11 20:27:43
Jak jaśnie panicz jeden z drugim nie potrafi nawet 10% tego co na studiach do głowy wkładali to nie ma się co dziwić. Pić kawę i gadać pierdoły to każdy potrafi, ale jak przychodzi d zagadnień inżynierskich to jedyna odpowiedź - na wykładzie było ale ja nie pamiętam. W pracy się pracuje a nie uczy tego co się powinno umieć.
3
AntMarcin 2014-08-20 12:41:59
^^W pracy (przynajmniej na początku) się uczy!!
Wg obecnego programu na uczelniach wyższych szkoła nie ma nauczać tego co się 'powinno umieć' tylko ma nauczać jak daną informację znaleźć.
5
Arek 2015-09-23 14:35:00
nie polecam . zieleń wysoką posadzili mi na sasiada działce, adres budowy wpisali w innym powiecie, nie poprawili do końca rysunków budynków, nie wpisali wysokości budynku,brak odplywu wody deszczowej i robią tylko kopiuj wklej bez zmieniania duzego. kase biora duza i rachunków nie wystawiają jak sie nie upomnisz
3
Stanisław 2016-09-19 20:44:40
Witam.
Ja również nie polecam tego biura. Pani inżynier jest osobą bardzo niemiłą i bardzo niegrzecznie wręcz po chamsku odnosi się do klienta. Do tego biuro jest bardzo drogie, a dokumentacja którą sporządza biuro posiada dużo braków i wiele nieścisłości podczas realizacji inwestycji. Szkoda czasu i pieniędzy tym bardziej, że jest dużo profesjonalnych biur projektów.
2
Zostaw swoją opinię o Dagrani Biuro Usług Technicznych Danuta Kłopotowska-Granitowska - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dagrani Biuro Usług Technicznych Danuta Kłopotowska-Granitowska