Solid Floors Arkadiusz Łobas

Łódź

Opinie o Solid Floors Arkadiusz Łobas

Sylwia Goś 2012-03-19 11:41:30
Nie polecam współpracy z firmą Solid Floors z Łodzi i jej właścicielem [usunięte przez moderatora]. Firma położyła drewniane podłogi ale nie dokończyła listew przypodłogowych. Mieli je dokończyć po zamontowaniu drzwi. Niestety, właściciel przestał odbierać ode mnie telefony. Kiedy wreszcie udało mi się z nim skontaktować z telefonu, którego nie znał, umówił się,że przyjedzie konkretnego dnia i nie pojawił się, nie zadzwonił. Po kilku miesiącach zwodzenia mnie w końcu stwierdził, że te listwy miał po nim dokończyć kto inny. Kompletny brak profesjonalizmu i zwykłej kultury osobistej.
WIOLA z Kraszewa 2013-03-06 20:00:07
Pan [usunięte przez moderatora] i jego firma Solid Floors to jeden wielki "niesolid". Podłoga położona średnio, ściany ubrudzone, korek od 3 m-cy niedokończony. Umawia się i nie przyjeżdża, wymyśla dziwne historie. Przestał odbierać telefon ode mnie i od męża. Kasę wziął na początku grudnia a do dziś mam niedokończoną podłogę. Odradzam jakąkolwiek współpracę z tym człowiekiem !!!
Zostaw swoją opinię o Solid Floors Arkadiusz Łobas - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Floors Arkadiusz Łobas