For Light Klicki Jarosław

Bytom

Opinie o For Light Klicki Jarosław

zajc 2015-04-13 13:35:11
Kiedyś fajna firma, od rządów nowego "dyrektora" jeden wielki wyzysk!! Zmiana zasad i warunków pracy co tydzień. Warunki obiecane przy przyjęciu do pracy jedna wielka ściema!! W rezultacie lądujesz z najniższą podstawą i nieosiągalnymi planami a wymagania kosmiczne. Jeżeli macie inne propozycje, omijajcie szerokim łukiem i absolutnie nie bierzcie na poważnie tego co obiecują na rozmowie kwalifikacyjnej.
8
Kkkk 2015-04-13 22:53:09
Popieram, byłem na rozmowie, warunki kiepskie a prowadzący rozmowę kompletny pajac!
7
pawel 2015-06-26 12:00:15
Również popieram - rzekomo "stara szkoła handlu" - wciskanie klientom towaru z taką marżą że nikt nie chce go kupić, bo znajdzie pięć innych, tańszych firm. Polityka firmy kompletnie nie do przyjęcia w dzisiejszych czasach - zupełnie zablokowana możliwość nawiązania trwalej relacji z klientem, bo nikt nie lubi być ordynarnie oszukiwany. Dodatkowo prowadzący rozmowę rzeczywiście koszmarny palant.
6
gównania robota 2015-12-28 15:21:15
Byłem nie tak dawno na rozmowie i prowadzący rozmowę od samego początku wykazywał brak szacunku do drugiej osoby. Ważniejsze były telefony niż sama rozmowa. A gdy coś mówiłem to on się patrzał w okno albo bawił się swoimi tłustymi włosami chyba przez miesiąc nie mytymi, a jego struj świadczy o braku profesjonalizmu, jak można mieć ujebaną koszulkę i spodnie i prowadzić rozmowę rekrutacyjną. Stawką najniższa krajowa i praca w ciągłej delegacji. Praca dla osób co chcą być nie szanowane i którym wszystko jedno czy mieszkają po "hotelach" czy w domu.
Jednym słowem gówno a nie robota.
5
bezrobotny 2016-06-03 13:09:22
Na rozmowie na szefa trzeba czekac godzine, po czym dowiadujesz sie ze nie ma dla ciebie czasu. Na magazynie sprawdzaja czy nadajesz sie do pakowania zarowek do kartonow. Jesli poszlo ci dobrze, na nastepny dzien dostajesz telefon ze nie podejmuja z toba wspolpracy, tlumaczac to jakimis bzdurami. Szanowny pan dyrektor handlowy musialby sie jeszcze poduczyc ze slow, ktorych znaczenia nie zna. To nic ze z dwoch kandydatow, gdzie jeden zrezygnowal a ty zrobiles wszystko celujaco pracy nie dostanie zaden. Nie wiadomo jakie umiejetnosci trzeba posiadac do tak prostej pracy, podejrzewam ze oni sami tego nie wiedza. Omijac szerokim lukiem.
2
Zostaw swoją opinię o For Light Klicki Jarosław - Bytom
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie For Light Klicki Jarosław