For Light Klicki Jarosław

Bytom

Opinie o For Light Klicki Jarosław

zajc 2015-04-13 13:35:11
Kiedyś fajna firma, od rządów nowego "dyrektora" jeden wielki wyzysk!! Zmiana zasad i warunków pracy co tydzień. Warunki obiecane przy przyjęciu do pracy jedna wielka ściema!! W rezultacie lądujesz z najniższą podstawą i nieosiągalnymi planami a wymagania kosmiczne. Jeżeli macie inne propozycje, omijajcie szerokim łukiem i absolutnie nie bierzcie na poważnie tego co obiecują na rozmowie kwalifikacyjnej.
13
Kkkk 2015-04-13 22:53:09
Popieram, byłem na rozmowie, warunki kiepskie a prowadzący rozmowę kompletny pajac!
11
pawel 2015-06-26 12:00:15
Również popieram - rzekomo "stara szkoła handlu" - wciskanie klientom towaru z taką marżą że nikt nie chce go kupić, bo znajdzie pięć innych, tańszych firm. Polityka firmy kompletnie nie do przyjęcia w dzisiejszych czasach - zupełnie zablokowana możliwość nawiązania trwalej relacji z klientem, bo nikt nie lubi być ordynarnie oszukiwany. Dodatkowo prowadzący rozmowę rzeczywiście koszmarny palant.
8
gównania robota 2015-12-28 15:21:15
Byłem nie tak dawno na rozmowie i prowadzący rozmowę od samego początku wykazywał brak szacunku do drugiej osoby. Ważniejsze były telefony niż sama rozmowa. A gdy coś mówiłem to on się patrzał w okno albo bawił się swoimi tłustymi włosami chyba przez miesiąc nie mytymi, a jego struj świadczy o braku profesjonalizmu, jak można mieć ujebaną koszulkę i spodnie i prowadzić rozmowę rekrutacyjną. Stawką najniższa krajowa i praca w ciągłej delegacji. Praca dla osób co chcą być nie szanowane i którym wszystko jedno czy mieszkają po "hotelach" czy w domu.
Jednym słowem gówno a nie robota.
8
bezrobotny 2016-06-03 13:09:22
Na rozmowie na szefa trzeba czekac godzine, po czym dowiadujesz sie ze nie ma dla ciebie czasu. Na magazynie sprawdzaja czy nadajesz sie do pakowania zarowek do kartonow. Jesli poszlo ci dobrze, na nastepny dzien dostajesz telefon ze nie podejmuja z toba wspolpracy, tlumaczac to jakimis bzdurami. Szanowny pan dyrektor handlowy musialby sie jeszcze poduczyc ze slow, ktorych znaczenia nie zna. To nic ze z dwoch kandydatow, gdzie jeden zrezygnowal a ty zrobiles wszystko celujaco pracy nie dostanie zaden. Nie wiadomo jakie umiejetnosci trzeba posiadac do tak prostej pracy, podejrzewam ze oni sami tego nie wiedza. Omijac szerokim lukiem.
4
chriss78 2016-10-27 10:00:53
Witam,
Jak czytam te opinie to mi się chce śmiać - ludzie wylewają swoje nie powodzenia żenada , ale czego wymagać można od ludzi co nawet nie potrafią się podpisać.
Po pierwsze jestem pracownikiem tej firmy i jestem handlowcem więc może trochę po prostuje te głupoty co ludzie tu wypisują.
2. Co do Dyrektora - jest osobą bardzo za bieganą i ma wiele spraw handlowych na głowie i fakt może się wydawać, że nie słucha lecz jest to błędne ponieważ jest osobą która zawsze pomaga swoim handlowcom w podejmowaniu kluczowych decyzji - dlatego zawsze odbiera telefon.
3. Co do magazynu każda firma ma swoje zasady zapoznania pracowników z asortymentem, również tam byłem i pakowałem (korona z głowy mi nie spadła) a z chłopakami z magazynu uważam że warto się zapoznać , poza tym co powiesz klientowi jak zapyta w jaki sposób jest paczka zabezpieczona itd.. do dziś często zejdę zobaczyć niektóre pozycje
4. Jeżeli chodzi marże sprzedaży - to mnie śmiech wziął bo takie jak tu są możliwości sprzedaży to nie zam innej takiej firmy która podchodzi w tak fajny sposób do sprzedaży.
5. Co do HOTELI no to już jest sprawa osobista każdego pracownika - jeżeli komuś to nie odpowiada no trudno może nie przyjąć tej pracy a nie pisać głupot i obrażać innych którym to odpowiada.
Podsumowując :
Firma FOR LIGHT jest bardzo dobrą firmą która cały czas się rozwija ma parę mankamentów lecz cały czas zmienia się na lepsze.
Jarosław Klicki i Małgorzata Klicka są bardzo dobrymi pracodawcami: wypłaty na czas , miła atmosfera (chyba ze sami pracownicy czasem ja popsują) ale nie ma firmy gdzie wszystko jest super.
Polecam pracę w tej firmie
4
Krzysztof87 2016-11-03 23:30:59
Zalecam stosowanie języka polskiego w wypowiedziach pisemnych.
4
Były 2017-09-20 07:15:42
Bardzo mocno odradzam . Uciekłem po dwóch tygodniach. Duża hurtownia żaden producent , dystrybutor tego samego co maja wszyscy. Konkurencyjność na rynku jest bardzo duża , przebicie się na rynku jest trudne.
1
Zostaw swoją opinię o For Light Klicki Jarosław - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie For Light Klicki Jarosław