PPUH Limpol Grzegorz Lipa

Koziegłówki

Opinie o PPUH Limpol Grzegorz Lipa

lolek 2014-05-05 09:58:13
Firma nie żetelna (usunięte przez administratora) Rotacja w firmie duza (usunięte przez administratora)Kierowcy tez sie zwalniaja i nazekaja na oszczednosci i opciazenia za paliwo czy frachty. Auta wyjezdzone do zera na krajówke ale jezdza po europie. No i oczywiście PESJA NIE W TERMINIE. To juz mówi samo za siebie.
romek 2014-05-19 18:48:53
Pracowałem w Limpolu przez 7 lat i nie zgadzam się z tym co napisał "Lolek". Myślę, że jest sfrustrowany i chce zaszkodzić firmie swoją nieprawdziwą opinią. Gdyby firma Limpol była tak nie rzetelna jak pisze "Lolek" to nie byłaby na rynku kilkanaście lat. Wypłatę dostawałem zawsze terminowo- wracając z tras zagranicznych wypłata zawsze na mnie czekała. Co do samochodów też się nie zgadzam, jeździłem autem w automacie i w pełnym wyposażeniu i z tego co wiem wszystkie są takie. Niesłuszne obciążenia nie są praktyką stosowaną przez właścicieli Limpolu. Przez tyle lat mojej pracy nigdy mnie nie spotkały żadne obciążenia.
kuna 2014-05-19 18:51:08
Lolek RZETELNA pisze się przez RZ :-) Uzupełnij swoje braki
1
fakt 2015-04-06 23:11:10
Fakt wypłata nie w terminie po prostu nie polecam
Zostaw swoją opinię o PPUH Limpol Grzegorz Lipa - Koziegłówki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH Limpol Grzegorz Lipa