Pol-Plast Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Anetta Naczk

Lębork

Opinie o Pol-Plast Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Anetta Naczk

oszukana 2012-11-23 12:30:27
jako pracodawca nie wiem ale klientow [usunięte przez moderatora]. wziela pieniądze za zamówione okna i ani okien ani pieniędzy!sklep ma zamkniety,nigdy jej w nim nie ma,tel.nie odbiera pójdę z tym na policję bo już siły nie mam.Więc skoro tak traktuje klientow to można tylko się domyślać jakim jest głównym pracodawca! ku przestrodze innym-nie wmawiajcie u niej nic bo to naciągania!
1
oszukana 2012-11-23 12:40:05
c.d
nie zamawiajcie u niej nic bo [usunięte przez moderatora]! czy ona sumienia nie ma? wziela moje pieniądze,idzie zima i okien nie ma! jeszcze klamie bezczelnie o ile odbierze telefon,że okna już są tylko ludzi nie ma do montazu albo że odda kasę a potem,że już okna ma i będą np.w piątek a w piątek nikt i tak nie przyjezdza i w dodatku wyłącza telefon! mam dość! dość czekania i[usunięte przez moderatora] ! kieruje sprawę na policję i do sądu!
Zostaw swoją opinię o Pol-Plast Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Anetta Naczk - Lębork
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Plast Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Anetta Naczk