Ekoplast S.C. Tomasz Nowicki Dariusz Chwastek

Kraków

Opinie o Ekoplast S.C. Tomasz Nowicki Dariusz Chwastek

zaskoczony 2012-05-02 22:52:51
Witam wszystkich którzy szukają opini o firmie Ekoplast z Krakowa. Kilka faktów z ostanich miesięcy: Ogromna rotacja pracowników. Dlaczego? Przecież nikt nie odchodzi z pracy w której posiada jakieś minimalne korzyści i zadowolenie. Pracodawcy to ludzie nieuczciwi, nie posiadający skrupółów i nie przebierający w środkach, by maksymalnie wykorzystać pracownika. Jeśli dostaniecie umowę o pracę, to z pewnością zaproponują Wam najniższą stawkę a resztę "z rękawa". Wypłatę dostaniecie w kopercie, nie będąc pewnym czy nie zotaliście "ukarani" za wpadkę bądz za niezrealizowanie planu. Ponadto, nikt nie da Wam możliwości poświadczenia odbioru niepełnej pensji. A dlaczego pieniądze z rękawa? Pracodawca chce wepchać liche pieniądze, nie płacąc za Ciebie ani podatku ani składek Zus, ubezpieczeniowych oraz społecznych. Tu uwaga!!!! Wielu sposród byłych pracowników ale także i obecnych nie miało płaconych składek ZUS. Byli także i tacy, którzy wogóle nie byli zgłoszeni jako zatrudnieni. Czyż j
1
zaskoczony cd 2012-05-02 22:56:48
Czyż jest to wizytówka prężnie rozwijającej sie firmy i bezstresowej pracy? Rozsądny człowiek sam odpowie sobie na to pytanie. Co do klimatu pracy, to jak wspominałem nie są szanowane zadne wartości ludzkie. Panuje atmosferma inwigilacji (TAK!), podejrzliwości, szantażu. To wyzwala w ludziach mechanizm \"najemnika\" nie kogoś kto chętnie pracuje! Dlatego w firmie szukanie kozła ofiarnego w sytuacjach gdzie zdarzy się pomyłka to rzecz codzienna. Nie wspomnę o nieuczciwości jesli chodzi o sprzedawany produkt. Oszczedzanie na wielu elementach okien, to codzienność... w rezultacie klient nie otrzymuje tego za co płaci. Fakty? Liczne, bardzo liczne reklamacje!!! Przestrzegam uczciwie przed pracą w Ekoplast.
5
Mirek 2014-07-07 19:20:28
W 100% zgadzam się z tą opinią, ludzie są tam traktowani jak bydło. Mało tego pracownicy są tam regularnie zastraszani zwolnieniami lub obcięciem pensji. Kierownik produkcji to stary trep traktuje ludzi jak śmieci, lepiej by się córką zająć a nie gnębieniem pracowników.
2
ciekawy 2015-03-01 20:25:40
Witam, jaka atmosfera jest w pracy biurowej ( nie na produkcji) w Ekoplaście? Warto tam zaczynać pracę?
3
lele 2015-04-18 06:49:45
Eko Plast Kraków, złodzieje, oszuści i partacze, zapomnijcie o tej firmie i oknach, a zwłaszcza o pracy u nich.
3
zorientowana 2015-12-27 16:11:57
przestrzegam przed zatrudnianiem się w Ekoplast Krakow, ul.Wrobela, zarówno w biurze jak i na warsztacie,
jeden wielki kant gigant,
5
zorientowana 2016-01-04 23:16:13
atmosfera w biurze jest fatalna,
3
Poinformowany 2016-01-31 12:45:46
Praca na produkcji: Od pn do sb po 8 do 10 godzin dziennie.Umowa na minimalną krajową. Co za tym idzie minimalne składki, ubezpieczenia, wiele możliwości wyzyskiwania itd. Rzeczywistą wypłatę dostajesz do koperty, która jest wyliczana z tzw punktów, współczynników, przeliczników itd. Nigdy do końca nie wiesz ile dostaniesz i dlaczego tyle. Czy Ci coś potrącą za Twoją nieafektywną pracę czy nie. A jak nie pasuje to sp...laj. Dostaniesz minimalną krajową, którą masz na umowie i cześć. O umowie na stałe możecie zapomnieć.
Ogólnie pracownik traktowany jest jak śmieć, oszust i złodziej. A że za mało zrobił a że za dużo więc musiał oszukać itd. Wiele jest spraw, które są załatwiane za Twoimi plecami. Szeptanie do ucha na Twój temat to norma. Wielu sprzeda Cię za 50 zł premii lub milsze spojrzenie prezesa. Trzeba uważać co się mówi i komu. Wielu pracowników to rodzina do właścicieli lub przynajmniej jakaś siódma woda po kisielu. Oni są nietykalni. Nie ma problemu ze zwolnieniem pracownika z dnia na dzień nawet po jednej opinii "życzliwego".
A plusy? No może, że terminowo płacą. Nie ma większych problemów...
4
Marian 2016-06-21 19:34:16
Pracowałem tam lata temu. Nowicki i " mumia " , dwaj właściciele , potrafili obrywać 1/2 wypłaty - " bo tak ". Kołchoz. Dziadostwo. Badziewie. Jeszcze mi zapłacą ukradzione pieniądze.
2
rzetelny 2016-08-20 11:38:49
Podzielam wszystkie powyższe opinie. Pracowałem tam przez kilka lat w dziale handlowym. Atmosfera w pracy jest fatalna. Inwigilacja i donosicielstwo są na porządku dziennym. Pracownicy dostają na umówie minimalną krajową, a resztę w kopercie. Pracodawcy nie odprowadzają od nich składek ZUS! Chaos i brak organizacji pracy. Nieterminowość dostaw! Okna są wadliwe i "odchudzone". Liczne reklamacje klientów! Zdecydowanie odradzam tam zarówno pracę, jak i zakup okien.
1
Czarny baran 2016-09-02 06:56:12
A mi sie dobrze tam pracuje , zarabiam sporo, stac mnie na wiele, z ludzmi nie gadam bo jest tak jak z bratem... Brat brata w dupe charata... No i mam fajna fure ... Aaaa zapomnialem sie , przeciez jestem wlascicielem
1
Prawdziwy 2016-10-12 21:56:35
Na początek plusy. Terminowa płaca i hmm to by było na tyle niestety. Firma kompletnie nie przyjazna pracownikowi. Świadczenia socjalne żadne urlop czy l4 ? Można zapomnieć . l4 to około 35 zł za dzień a URL ok. 65 . łatwo przeliczyć że kilkudniowa nieobecność w pracy może spowodować uszczuplenie wypłaty o połowę ! Skladki zus itd minimmalne dlatego pieniądze wypłacane w kopertach pod stołem . Właściciele występują w telewizji opowiadając o przyjaźni planach na przyszłość i innych pięknie wyglądających rzeczach niestety kompletnie nie mają szacunku do pracowników a pojęcie uczciwości jest im obce. W Małopolsce jest dużo firm z tej branży dlatego naprawdę do ekoplastu należy wysłać CV jako ostatnie taka smutna prawda.
Zostaw swoją opinię o Ekoplast S.C. Tomasz Nowicki Dariusz Chwastek - Kraków
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekoplast S.C. Tomasz Nowicki Dariusz Chwastek