Dezetka S.C. Krzysztof Darulewski Joanna Darulewska

Pabianice

Opinie o Dezetka S.C. Krzysztof Darulewski Joanna Darulewska

KLIENT 2014-12-16 16:19:53
Nie pracowałem , ale byłem klientem tego czegoś. NIE POLECAM firma nierzetelna , cokolwiek robi to tylko po łepkach. Jak zapłaciłeś to masz problem TY bo P. Darulewska ma to w dupie. W 2012 roku złożyłem reklamacje do tej pory zero reakcji.
1
Darulewski Krzysztof 2014-12-17 20:31:22
Bardzo proszę o nie łączenie działalności prowadzonej przez panią Darulewską z moją działalnością. Nie istnieje już spółka Dezetka. Pani Darulewska prowadzi swoją działalność pod nazwą Dezetka, a ja działam pod nazwą Dezetka Bis. Nie mamy ze sobą nic wspólnego od 2009 roku.
Darulewska Joanna 2015-01-17 20:24:12
Zamieszczenie takich bredni na temat mojej firmy narzuca mi tylko jedną myśl,mianowicie wredna konkurencja,która nie radzi sobie na dzisiejszym trudnym i wymagającym rynku.Prowadzę firmę 20 lat i mam pełną świadomość jak ważne jest pozytywne załatwianie reklamacji,nie ma możliwości,aby klient złożył reklamację bez naszego odzewu.Internet to wiele dobrego,ale niestety również narzędzie do nieuczciwej konkurencji,która zamieszczając''coś takiego'' ma nadzieję choć w małym stopniu na zachwianie dobrej opinii mojej firmy.
Rozczarowany 2015-06-15 23:02:41
Nie polecam. Okna z tej firmy są kiepskiej jakości. Szyby pękają przy pierwszej zimie. Bardzo ciężko wyegzekwować reklamacje. Po wielu trudach i licznych pismach szybę wymieniono. Przy kolejnej zimie pękła ponownie - cóż za przypadek. Oświadczam, iż nie pracuję dla konkurencji. Wyrażam jedynie opinie i przestrzegam inne osoby. Pozostałym klientom, którzy mają podobny problem polecam zasięgnąć rady Rzecznika Praw Konsumenta i za jego pośrednictwem wysyłać odpowiednie reklamacje. Tylko w ten sposób można coś osiągnąć (po paru miesiącach) i cieszyć nową szybą... do kolejnej zimy.
1
Agata 2015-12-30 19:06:44
fatalne okna z firmy dezetka!!. kupiłam jakiś czas temu były reklamowane ale niestety to nic nie dało wieje dalej. Okna prawdopodobnie wypaczone krzywo założone, parapety wychodzą z pod okna, obróbka lepiej nie pisać!!!
Zostaw swoją opinię o Dezetka S.C. Krzysztof Darulewski Joanna Darulewska - Pabianice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dezetka S.C. Krzysztof Darulewski Joanna Darulewska