Aliante Okna Janusz Glapiak

Grodzisko

Opinie o Aliante Okna Janusz Glapiak

Ewi 2015-06-19 10:24:03
Firma nierzetelna, wykonanie okien skandaliczne wzmocnienia stalowe nie takie jak powinny byc co powoduje szybkie znieksztalcenie okien i oczywiscie problemy z reklamacja a ceny mocno wygórowane !! Wlasciciej reprezentuje najnizszy poziom kultury jaki tylko mozna sobie wyobrazic i jakakolwiek proba kontaktu po zgloszeniu reklamacji jest utrudniona ! Jednym slowe OMIJAC
leszczynianka 2015-07-14 12:05:12
Ostrzegam przed ta Firmą jest nie słowna nierzetelna towar dostarcza nie kompletny .Właściciel ma gdzieś wszystkie reklamacje zwala na pracowników.Jak już towar wcisną jest problem z odbiorę .Niby świetnie się sprzedaje a jest wielka hała omijać jeszcze raz omija z daleka i to wielkim łukiem.
niedoszły klijent 2016-10-21 22:08:54
Po moim telefonie odnośnie chęci zakupu zainteresowanie ze strony ALIANTE było ogromne niestety po kilkukrotnej zapowiedzi nikt na pomiar nie dotarł, a było tego 46 okien i 7 drwi wejściowych (szeregowiec 7 segmentów) miało być płatne w przedpłacie bo ponoć jeszcze taniej. Odległość ok 50 km do Śremu raczej nie stanowi problemu. Może dla nich to za duże zamówienie?
X 2017-02-12 15:51:40
Nie polecam!!! Firma montuje wadliwy towar i jeszcze robi problem z reklamacją. Szef obiecuje że przyjedzie osobiście a do dziś nikt się nie pojawił za to przysyłają pismo, że reklamacji nie uwzględniają. Ciekawe po co ta reklamacja skoro w tej firmie na nic nie przysługuje. Banda oszustów! Jeszcze raz wszystkich ostrzegam przed tą firmą!
Zostaw swoją opinię o Aliante Okna Janusz Glapiak - Grodzisko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aliante Okna Janusz Glapiak