VNH Sp. z o.o. Fabryka Grzejników

Wałcz

Opinie o VNH Sp. z o.o. Fabryka Grzejników

czaruta 2011-03-21 07:11:08
Cos mi ten post PR-em pachnie.. Ja tam bylem 3 lata temu na rozmowie kwalifikacjynej na stanowisko techniczne sredniego szczebla. Facet austriak sie spoznil 20 minut, ni me ni be nie przepraszam, dumny ze cos sie po polsku nauczyl, choc rozmowa byla po niemiecku. Kasa byla smieszna, oferowali jakies podstawowe szkolenia tylko. Ogolne wrazenie fatalne.
Łukasz 2016-09-14 17:36:47
Firma niby dobra. Międzynarodowy kapitał, zachodnie standardy, niezłe zarobki. Ale jak się popracuje tam trochę to już nie jest tak super. Mój brygadzista rudy inżynierek Tomasz Kra. zachowywał się jak furiat. Wkurzał się, wybuchał, nie panował nad sobą. Dlatego atmosfera była nerwowa. Ogólnie to średnio oceniam tą firmę. Wałcz to nie Poznań, żeby można było sobie zmieniać pracę co chwila.
43
Paweł 2016-10-17 11:10:29
Potwierdzam. Ten rudy brygadzista inż. Tomasz Kraso..ki czasami zachowuje się skandalicznie. Na mojej zmianie zarywał kiedyś do innego faceta. Fabryka to nie jest odpowiednie miejsce na podryw. Ponadto jak się wkurzy to nie panuje nad sobą, dostaje szału wściekłości itp. itd. Pomimo tego firma za całokształt oceniana jest przeze mnie raczej pozytywnie. Wypłaty są na czas, nie oszukują na pensjach. Przestrzegają przepisów. Mają swoje standardy. Firma jest duża i ma silną pozycję w Europie. Lepiej pracować w poważnej fabryce niż w firmie krzak.
32
... 2017-01-08 14:03:48
Firma spoko, tylko pierwszy okres - szkolenia - to porażka.
Zamiast całego okresu szkolenia, jaki przysługuje, dostajesz kilka dni na poznanie maszyny i potem radź sobie sam.
Nie ma szkoleniowców - uczy cie "Tadek, Mietek, Franek..." , a wiadomo - każdy ma swoje podejście, swoje jazdy. Jeden się przyłoży, drugi ma wyj...ne, a dni mijają i kierownictwo wymaga postępów.
Byłoby spoko, gdyby szkolenie odbywało się normalnie, odpowiednią ilośc czasu i szkoliły osoby kompetentne, a nie przypadkowe osoby, którym akurat kierownik cię "zrzucił pod nogi".
Kasa dość dobra - do 2000netto można wyjąć.
Praca ciężka,a le do ogarnięcia - pod warunkiem, że odbierzesz solidne szkolenie, o co cięzko. Bo tam technicznych spraw jest masę i troche, a nie każdy załapie to wszystko - zwłaszcza zielony -w kilka dni.
Jak ktos musi, albo ma smykałkę do technicznych spraw i jest naprawdę cierpliwy(jak nie pytasz, to się nic nie dowiesz), niech idzie.
1
LUCEk 2017-02-24 17:00:37
Nie wiem kto pisze takie bzdury, ale to są osoby które albo zostały zwolnione, albo ci którzy mają lewe rączki do pracy. Firma płaci dobrze osobom które potrafią i chcą pracować. Ja pracuje na produkcji i może nie jest tak jak za dawnych czasów, ale na wypłatę zawsze mogę liczyć. Teraz nie ma chętnych do pracy, a tych co przychodzą sam bym zwolnił gdyby zalezało to ode mnie. A ten inzynierek jest spoko. Nigdy nie czepia się bez powodu. Widocznie ci co go osmarowali to (szkoda uzywac wulgaryzmów). Na pewno nie zarywał do faceta, to już totalna bzdura.
2
Zostaw swoją opinię o VNH Sp. z o.o. Fabryka Grzejników - Wałcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VNH Sp. z o.o. Fabryka Grzejników