VNH Sp. z o.o. Fabryka Grzejników

Wałcz

Opinie o VNH Sp. z o.o. Fabryka Grzejników

czaruta 2011-03-21 07:11:08
Cos mi ten post PR-em pachnie.. Ja tam bylem 3 lata temu na rozmowie kwalifikacjynej na stanowisko techniczne sredniego szczebla. Facet austriak sie spoznil 20 minut, ni me ni be nie przepraszam, dumny ze cos sie po polsku nauczyl, choc rozmowa byla po niemiecku. Kasa byla smieszna, oferowali jakies podstawowe szkolenia tylko. Ogolne wrazenie fatalne.
Łukasz 2016-09-14 17:36:47
Firma niby dobra. Międzynarodowy kapitał, zachodnie standardy, niezłe zarobki. Ale jak się popracuje tam trochę to już nie jest tak super. Mój brygadzista rudy inżynierek Tomasz Kra. zachowywał się jak furiat. Wkurzał się, wybuchał, nie panował nad sobą. Dlatego atmosfera była nerwowa. Ogólnie to średnio oceniam tą firmę. Wałcz to nie Poznań, żeby można było sobie zmieniać pracę co chwila.
33
Paweł 2016-10-17 11:10:29
Potwierdzam. Ten rudy brygadzista inż. Tomasz Kraso..ki czasami zachowuje się skandalicznie. Na mojej zmianie zarywał kiedyś do innego faceta. Fabryka to nie jest odpowiednie miejsce na podryw. Ponadto jak się wkurzy to nie panuje nad sobą, dostaje szału wściekłości itp. itd. Pomimo tego firma za całokształt oceniana jest przeze mnie raczej pozytywnie. Wypłaty są na czas, nie oszukują na pensjach. Przestrzegają przepisów. Mają swoje standardy. Firma jest duża i ma silną pozycję w Europie. Lepiej pracować w poważnej fabryce niż w firmie krzak.
20
Zostaw swoją opinię o VNH Sp. z o.o. Fabryka Grzejników - Wałcz
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VNH Sp. z o.o. Fabryka Grzejników