Zakład Ogrodniczy Fleur

Częstochowa

Opinie o Zakład Ogrodniczy Fleur

mmmmm 2014-08-02 10:28:50
Pracownicy "godzinowi" zarabiają: kobiety 7 zł/godz., mężczyźni 8 zł/godz. (chociaż wielokrotnie wykonują taką samą pracę). Praca (co najmniej) 9 godzin dziennie, w soboty 7 godz.
Jeżeli zaś chodzi o kosiarzy to sprawa jest zupełnie inna. Podczas rozmowy z szefem (specjalnie z małej litery) dowiadujemy się, że pracować będziemy w, tzw. dwójkach plus osoba grabiąca. Ta dwójka pracuje na akord - 260 zł za hektar (czyli 130 na osobę). Dowiadujemy się, że dziennie ten hektar udaje się wykosić. Czyli łatwo obliczyć, że na koniec miesiąca (wypłata ostatniego) dostaniemy grubo ponad 3 (trzy) tysiące zł.
W rzeczywistości wygląda to inaczej. Praca na kosie 9 godzin, następnie jesteśmy co kilka dni wyznaczani na "nadgodziny" (stawka godzinowa jak przez pierwsze 9 godzin pracy 8 zł/godz.) do ok. 20-tej.
W dniu wypłaty dostajemy między 500 zł, a 1800 zł (rekordziści, pupilkowie).
Ogólnie nie polecam pracy w tej "firmie".
9
MIŁYJAN 2016-09-02 12:02:15
Pracownicy non stop są najebani wielokrotnie widziałem jak ledwo na nogach stoją,a pani szefowa najwyrazniej to akceptuje bądz temu nawet wtóruje.ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
janusz 2017-05-02 01:54:31
ta firma to porażka ma umowę z tysiącleciem a ci idioci nie potrafią skosić trawy do kolan/pasa, wywieźć trawy po koszeniu 3 miesiące przed zimą i dopiero jak śnieg spadnie zgrabioną trawę wywożą lub przycinają krzaki przy chodniku kiedy wrastają się na pół chodnika a samochody którymi jeżdżą to proszą się o pilną kontrole itd i polici a hitem ostatnich dni jest to że dwa tygodnie po ataku śniegu we wiosne nie potrafią pościnać złamanych drzew gałęzi itp. i tego wywieźć ...
1
Zostaw swoją opinię o Zakład Ogrodniczy Fleur - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Ogrodniczy Fleur