Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Alex Adam Szyca

Starogard Gdański

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Alex Adam Szyca

pracownica 2015-09-09 21:12:05
uciekaj póki możesz
3
sekrertarka 2015-09-30 09:31:49
najgorszy pracodawca w Starogardzie. Wymienia ludzi jak rękawiczki, o umowie zapomnij, wszystko fajnie na rozmowie wstępnej, później już jest tylko gorzej. Codziennie krzyk, mobbing jak się patrzy. Ucina pensje za jakieś błędy, które sobie wymyśli że popełniłeś. A z dnia na dzień jest coraz gorszy. Nie ma żadnego okresu próbnego, od razu musisz wszystko wiedzieć. A jak wchodzisz do pracy na 8 w poniedziałek to sie przygotuj na pytania o wszystko i nic.
2
Logistyk 2016-11-30 21:24:50
Pracowałem w tej firmie około 2 miesięcy i bardzo żałuję czasu tam spędzonego. Za mniej niż najniższą krajową wymagane było ode mnie praca na trzech etatach, nawet w nocy musiałem przyjechać wpuścić kierowcę - oczywiście za darmo i własnym samochodem, a rano do pracy na 8 i ani myślałem się spóźnić. Cieszę się, że w końcu rzuciłem tamtego pracodawcę z dnia na dzień i teraz mam przyzwoite zarobi i jestem godziwie traktowany.
3
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Alex Adam Szyca - Starogard Gdański
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Alex Adam Szyca