Sezam Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Wytwórcze

Chełm

Opinie o Sezam Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Wytwórcze

tomasz 2016-08-02 16:15:45
Naciągacze jakich mało, za darmo się u nich robi przez okres 3 dni do 2 tygodni, niby na sprawdzenie czy się dana osoba nadaje, a potem człowiek zostaje na lodzie, nie polecam tych oszustów, obroty maja tak małe, że to śmiech na sali, że dupę zawracają ludziom. W ogóle zastanawiam się czy nie podać ich do PIP.
2
rtyrw 2016-08-03 18:12:25
Nie zastanawiaj się tylko zgłaszaj. Takie metody trzeba tępić w zarodku. Nie pozwól by więcej ktoś był w podobnej sytuacji jak ty, tym bardziej że firma ta często się ogłasza na stronach chełmskiego pośredniaka.
5
Pracuś 2016-11-21 11:24:20
Omijać szerokim łukiem, brak jakiegokolwiek szacunku do pracownika i do pracy którą wykonuje - jesteś traktowany jak śmieć. Nie płacą a jak płacą to ratalnie po parę groszy z czego i tak jest wszystko ukrywane bo kręcą jak tylko się da z podatkami i nie tylko. Jesteś przyjmowany na jakieś stanowisko to pic bo będziesz musiał robić wszystko i być wszędzie nawet jak tego nie umiesz a jak tylko odmówisz - mimo że masz rację - to do widzenia. Właściciel chyba prawdy to nigdy w życiu nie powiedział co rozmowa to inne obietnice i kłamstwa. Nie polecam, jeśli chcesz uczciwie pracować i poważnie podchodzisz do pracy to nawet nie składaj do nich CV szkoda Twojego czasu i nerwów.
10
PH antysezam 2017-02-09 22:42:33
Witam, pracowelm kiedys jako PH tam rzeczywiscie takiej amatorki jeszcze nie widzialem, , omijac i szukac pracy zagranica!
1
Zostaw swoją opinię o Sezam Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Wytwórcze - Chełm
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sezam Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Wytwórcze