Czartom Meble Cezary Zakrzewski

Brzezinki

Opinie o Czartom Meble Cezary Zakrzewski

były 2014-07-24 15:16:12
NIE POLECAM, FIRMA DRAMAT, OMIJAĆ Z DALEKA, NIE ZATRUDNIAJĄ LUDZI NAJNIŻSZA KRAJOWA, WSZYSTKO NA CZARNO, NIE WSPOMNĘ ILE MEBLI SPRZEDAJĄ BEZ PARAGONU I FAKTURY. MAM NADZIEJE ŻE W KOŃCU JAKAŚ INSTYTUCJA ZROBI Z NIMI PORZĄDEK.
1
obecny 2014-08-21 07:00:34
To co napisał "były" mija się z prawdą nic nie jest na czarno ani z kasą nigdy nie ma problemu. Pewnie Ty jesteś tym który pożyczył kasę od szefa i nie oddał a do tego naraziłeś szefa na straty na ponad 3 tysiące.Zresztą masz już na swoim koncie kilka sytuacji. Gratuluję odwagi baranie że masz czelność jeszcze pisać takie brednie. Wiem kim jesteś i życzę Ci abyś już w żadnej firmie nie dostał pracy!.
5
abcdabrowa 2017-02-18 13:54:05
Nie polecam ! Cena wyjściowa za metr kuchni podstawowej podana podczas oględzin wystawek nie zgadzała się z ceną metra kuchni podstawowej podawaną podczas pomiarów mebli na miejscu (cena wyjściowa na wystawce 800 zł natomiast podczas pomiarów cena tej samej kuchni magicznym sposobem wzrosła do 850-900 zł za metr). Kolejną sprawą jest fakt wyciągania pieniędzy za dojazd do klienta bez uprzedniego informowania go o powyższym (50 zł za dojazd). W dwóch słowach - Nie Polecam !!!!!!!!!!!!!!!
"zadowolony" klient 2017-03-23 19:46:33
NIE POLECAM !!!
1. łaska że klient cokolwiek chce zmienić
2. po dwóch miesiącach kuchnia złożona po dwóch reklamacjach (porysowana) nawet przy montażu
3. założone fronty porysowane to stwierdził właściciel że hurtownia nie chce przyjąć reklamacji
4. skasował pieniądze i przestał odbierać telefon a na reklamacje oddzwania pracownik bo mu szef kazał
MASAKRA !!! jest tyle konkretnych firm a skusiliśmy się na kuchnię od takiego PAJACA
Zostaw swoją opinię o Czartom Meble Cezary Zakrzewski - Brzezinki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Czartom Meble Cezary Zakrzewski