Czartom Meble Cezary Zakrzewski

Brzezinki

Opinie o Czartom Meble Cezary Zakrzewski

były 2014-07-24 15:16:12
NIE POLECAM, FIRMA DRAMAT, OMIJAĆ Z DALEKA, NIE ZATRUDNIAJĄ LUDZI NAJNIŻSZA KRAJOWA, WSZYSTKO NA CZARNO, NIE WSPOMNĘ ILE MEBLI SPRZEDAJĄ BEZ PARAGONU I FAKTURY. MAM NADZIEJE ŻE W KOŃCU JAKAŚ INSTYTUCJA ZROBI Z NIMI PORZĄDEK.
1
obecny 2014-08-21 07:00:34
To co napisał "były" mija się z prawdą nic nie jest na czarno ani z kasą nigdy nie ma problemu. Pewnie Ty jesteś tym który pożyczył kasę od szefa i nie oddał a do tego naraziłeś szefa na straty na ponad 3 tysiące.Zresztą masz już na swoim koncie kilka sytuacji. Gratuluję odwagi baranie że masz czelność jeszcze pisać takie brednie. Wiem kim jesteś i życzę Ci abyś już w żadnej firmie nie dostał pracy!.
5
abcdabrowa 2017-02-18 13:54:05
Nie polecam ! Cena wyjściowa za metr kuchni podstawowej podana podczas oględzin wystawek nie zgadzała się z ceną metra kuchni podstawowej podawaną podczas pomiarów mebli na miejscu (cena wyjściowa na wystawce 800 zł natomiast podczas pomiarów cena tej samej kuchni magicznym sposobem wzrosła do 850-900 zł za metr). Kolejną sprawą jest fakt wyciągania pieniędzy za dojazd do klienta bez uprzedniego informowania go o powyższym (50 zł za dojazd). W dwóch słowach - Nie Polecam !!!!!!!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o Czartom Meble Cezary Zakrzewski - Brzezinki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Czartom Meble Cezary Zakrzewski