Consequence - Kuchnie CQ Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Bytom

Opinie o Consequence - Kuchnie CQ Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Partacze do kwadratu 2014-05-01 23:35:38
Partacze!Kuchnia na wymiar, a potem okazuje się że wszystko jest źle docięte. Półki za krótkie, szafki się nie schodzą, jedna wyżej jedna niżej. Źle dokręcone zawiasy. Fronty nierówno. Poprawki, poprawki, poprawki, ciągle było coś źle. Oni nie potrafią przyciąć płyty. Za krótki blat, za wąska szafka, szafki w środku poszczępione, żeby nie było widać uszczerbień zakleją silikonem. W końcu ich wywaliłam z mężem, bo po tekście pana właściciela(usunięte przez administratora) włożycie sobie państwo coś do szafki i nie będzie widać, uznaliśmy że facet ma nierówno pod sufitem!
Ja ich nie polecam, chyba że ktoś ma zamiar użerać się, bo ze zwrotem zaliczki były przeboje.
psia buda 2014-05-18 22:42:41
U mnie robili przedpokój. Jak można to tak nazwać! Wieczorem tego samego dnia wylecieli razem z materiałem. To był jakiś kosmos, co się tu działo. Oni robią meble na wymiar? Ten facet psiej budy nie wykonałby porządnie. Ludzi też ma takich, tanich tandeciarzy, gwoździa nie potrafią wbić, a za kuchnie się biorą.
NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wymiar czy Trójwymiar 2014-05-22 07:10:02
U mnie robili kuchnie na wymiar. Jak to było wymiarowe, to zostanę księdzem!
To był chyba trójwymiar!!!!!!!!!!!! Tylko że mnie się nie podobało, może nie miałem tych okularów, co dają w kinie na 3D!
TEŻ NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie ma większego obiboka niż szef w tej firmie, który powie że krzywe też proste. Chłopie ty za kopanie kartofli się weź, a nie za kuchnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No i wyleciał z robolami na zbity pysk, pod pachę zabrał mebelki trójwymiarowe:)))))
Zostaw swoją opinię o Consequence - Kuchnie CQ Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Consequence - Kuchnie CQ Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe