Sedia Line Sp. z o.o.

Mrągowo

Opinie o Sedia Line Sp. z o.o.

kwas 2015-03-20 12:48:13
nie polecam, wyplaty nigdy na czas nie miałem, nawet miesiac spóźnienia!! umowy śmieciowe
10
ona 2015-09-22 18:39:58
Zdecydowanie nie polecam w szczególności pracy na szwalni. Koszmarna brygadzistka rodem z piekła babsztyl co nie ma o niczym pojęcia a rżnie wielkiego znawcę. Ponadto żle traktuje ludzi wprowadza swoje " zasady" o których oczywiście nikt z góry nie wie. Próbuje zdominować cały zakład. A szef oczywiście okłamywany notorycznie brnie w jej chore zagrywki. przez nia tyle ludzi sie pozwalnialo ale ona jest nie winna oczywiscie. mam nadzieje ze los jej kiedys da popalic bo nie wie co ja czeka
13
BYŁA Pracownica 2017-01-15 17:28:42
Popieram poprzedniczki! Coś strasznego, nigdy wcześniej nie pracowałam w takich warunkach! Koszmar, najgorszemu wrogowi bym odradzała. Brygadzistka stosuje mobbing wobec pracowników, i to jawny! Nikt nie ma odwagi otworzyć ust , bo boi się o swoją posadę lub wynagrodzenie - pomniejszone o "premię". Brak umowy, "PRACA NA CZARNO" - zarobek 800,00zł za miesiąc za 168godz. - WYZYSK!!!!! Potrącenia od "wynagrodzenia" (jeśli w ogóle 800,00zł na miesiąc za 168 godz. można nazwać wynagrodzeniem) za, np.: zwolnienie się z dnia na dzień, pomimo braku umowy-200,00zł (o czym wcześniej nie powiadomiono pracownika) Brygadzistka wylicza po swojemu wynagrodzenia i wprowadza swoje zasady, o których szef nawet nie ma pojęcia. Tnie kasę na lewo ile wlezie... Masakra! Poprawki robisz po kimś, nie ważne, że to nie Ty szyłaś. Poprawki robisz przed rozpoczęciem pracy (czyli musisz być dużo wcześniej) lub w czasie przerwy! Niby są dodatki za dojazdy do pracy z miejsca zamieszkania powyżej 20km w jedną stronę ... haha, jakie dodatki? NIC! W czasie szycia nie można na sekundę przestać, bo od razu zostaje to zauważone przez Brygadzistkę i skomentowane wyrzutami lub złośliwościami (może kawę Wam zrobić? Dosłownie sekundy!!!) Przełożona Pani Brygadzistki umywa od wszystkiego ręce i twierdzi, że o niczym nie miała pojęcia, a po chwili naskakuje w czasie rozmowy i staje po stronie Pani A. Szkoda pracodawcy, bo o niczym nie wie, nie ma zielonego pojęcia co się dzieje. Traci dobrych pracowników i zyskuje złą opinię przez Brygadzistkę. Przez jedną osobę ma popsutą renomę. Żal ludzi,którzy są zmuszeni do pracy w takich warunkach (pracownicy z Ukrainy)... NIE POLECAM!!! Ludzie omijajcie szerokim łukiem.
10
BYŁA Pracownica 2017-01-15 17:31:06
Popieram!
3
pracownik 2017-01-18 20:25:49
Zgadzam się ze wszystkimi poprzednimi opiniami - "szefa" ani "szefowej" nigdy nie ma na zakładzie. Dostać umowę - graniczy z cudem. Ludzie ryją na czarno i za marną kasę a całą firmą struje nie żadna brygadzistka tylko tempa jak but Aneta G. która nie ma szacunku do nikogo i uważa się za geniusza a jej jedynym atutem w pracy jest znajomość j włoskiego - szef to włoch. Wielka kierowniczka która nawet szyć nie potrafi. Sama robi przekręty w pracy i to dobre bo kiedy przychodzi inspekcja pracy pierwsza ucieka z zakładu.To co dzieje się na szwalni to masakra a ona dyryguje też innymi działami, tam wprowadza zamęt i przez to ludzie odchodzą z pracy.
9
Zostaw swoją opinię o Sedia Line Sp. z o.o. - Mrągowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sedia Line Sp. z o.o.