Max-Pol S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Sieraków

Opinie o Max-Pol S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

pracownik 2014-06-29 12:45:30
Dla mnie jest ok. robota lekka,na luzie,zapalić można,zjeść śniadanie ze spokojem,urlop bez problemu,jedna poranna zmiana.Minus to poślizg z wypłatą,ale zawsze w miesiącu jest.
3
norton 2015-03-01 13:13:16
Tą firmę to PIP czy inne urzędy już dawno powinni zamknąć łącznie z jej właścicielami. Wypłaty w kilku ratach zawsze po terminie nie na konto tylko do ręki. Zero szacunku dla pracownika, mobbing za marne grosze. Dopóki pracujesz jest dobrze, jak tylko coś ci się stanie to kopa w d... i za drzwi. Właściciele to prymitywni nie wykształceni ludzie ich słownictwo kończy się na słowie k....
1
xxx 2015-08-14 23:25:00
Fakt,prymitywni są szef i jego "załoga".W biurze nic nie załatwisz,bo nikt nie umie coś dobrze zrobić,jedyne co umieją,to przyjąć kartę urlopową.Organizacja pracy zerowa,zerowe i ratalne wypłaty "czekamy na przelew",to odpowiedz normalna.Ogólnie to gorzej niż na budowie w jakiejś chińskiej wiosce.
Richardo 2017-02-04 19:18:54
w końcu stary zdechł, większej kurwy w swoim życiu nie spotkałem, kompletnie skurwysyna mi nie zal, tak nie wrażliwej i nie czulej kanalii nikomu nie życzę jako szefa, samo zło, jego syn który prowadzi firmę to idiota i kompletny debil, brak wiedzy w zarządzaniu czymkolwiek, czego można się spodziewać po zawodowce, nie wspomnę o drugim właścicielu firmy którym jest Krzysztof, imbecyl to wszystko co można powiedzieć o żelu, gówno nie firma, zarządzana przez dwóch idiotów.
Zostaw swoją opinię o Max-Pol S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe - Sieraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Max-Pol S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe