Eco-Wood Krzysztof Kudaj

Łódź

Opinie o Eco-Wood Krzysztof Kudaj

misha 2015-09-18 01:44:59
Witam!
Nie polecam tej firmie ani dla kupujących ani dla chcących tam pracować! Cały szef tej "firmy" to złamany ku..s któremu słoma z butów wystaje. Nie szanuje klientów pod każdym względem. Sam prowadzę firmę dwa razy dłużej niż on a uważa się za nie wiadomo kogo. Miałem z nim kilka razy do czynienia ale ostatni raz to przeszedł samego siebie!Może mu żona w domu nie dała. Ja zrobiłem zakupy za kilka tysięcy złotych w tej firmie i zdarzyło się że kilka płyt z całej palety musiałem oddać bo wiadomo jak z klientami jest; raz podoba się to raz tamto. Wiadomo że jak się odda płyty to niestety trzeba zwrócić pieniądze czego w regulaminie Kudaja tego nie ma. Rzucił mi te pieniądze i powiedział że w dupie ma taką firmę i taką współpracę, pracuje z poważnymi ludźmi żegnam i więcej tu nie przyjeżdżać. Więc sami zobaczcie jak to pieniądze ludzi robią w bucy. Pozdrawiam i ludzie stolarze nie dajcie temu człowiekowi więcej zarobić może wtedy nauczy się jak traktuje się klienta.
11
EKSPERT 2015-10-19 17:19:51
Jeżeli konsument dokonał zakupu w stacjonarnym sklepie, to zgodnie z polskim prawem sprzedawca nie ma obowiązku przyjmowania zwrotu niewadliwego towaru tylko dlatego, że klient się rozmyślił albo rzecz przestała mu się podobać !!!
4
stolarz 2015-10-30 11:38:04
witam,
niestety obsługa kupującego w tym składzie pozostawia bardzo dużo do życzenia. ogólne wrażenie to wszechobecny bałagan a drewno to zakup w ciemno. nie polecam
4
Klient 2017-03-30 16:55:15
Nie polecam! Na realizację zamówienia czeka się tygodniami. Niby maszyny super, ale co wciąż się psują, stąd obsuwy. Obsługa klienta w sytuacjach problemowych krzyczy i olewa, lub w trakcie rozmowy odkładają telefon i nie odbierają, niczego nie można się dowiedzieć, nie pomagają, nie informują o realizacji zamówienia. Właściciel jest jeszcze gorszy niż jego pracownicy, poniża klientów, jego podejście jest na zasadzie: nie podoba się, kupuj se gdzie indziej, on łaski nie robi. Właściwie nie należy ich chyba winić za taką postawę, skoro mają taki przykład. Płyty Rehau super, ale można je kupić w innych miejscach, wystarczy poszukać w internecie. Kolejne płyty będziemy zamawiać gdzie indziej, szkoda nerwów, szkoda czasu. Eco - Wood NIGDY WIĘCEJ !!!!
Zostaw swoją opinię o Eco-Wood Krzysztof Kudaj - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eco-Wood Krzysztof Kudaj