Bog-Fran S.C.

Raniżów

Opinie o Bog-Fran S.C.

kawwer 2013-10-30 18:58:50
Nie jest złe słabo płacą ale tragedii niema :)
4
Kiwi 2015-09-03 17:06:57
Przepracowałem rok i....Słabo płacą, na podwyżkę nie ma co liczyć. Zakład zatrudnia ok 300 osób, a świadczeń socjalnych żadnych, jeśli dostaniesz firmowe ciuchy, pierzesz je za swoje. O urlop trzeba prosić tygodniami, a o oddaniu dnia wolnego za święto przypadające w weekend nie ma co marzyć, brak jakichkolwiek szkoleń. Nie polecam.
3
fran-bog 2015-10-15 21:08:33
Pracowałem na stanowisku tapicera. Zarobki zazwyczaj ledwie przekraczają najniższą krajową. Jedyny plus jest taki że wypłata jest zawsze w terminie i praca nie jest bardzo ciężka. Poza tym ciężko o urlop, podwyżkę czy awans.
3
Były pracownik 2017-09-03 16:13:51
Szukają od dłuższego czasu kogoś na zamowienia. Ciekawe który w końcu powiedział dość? Rysiek, czy Jasiek?
Przez kilka lat jak tam pracowalem to zawsze podziwialem ich za wytrwałość- nawet jak nie mieli wplywu na terminowość dostaw to i tak dostawali największą ilość ch.... od kazdego.
Jeśli masz dobre stanowisko to zapomnij o chorowaniu- jak wrocisz z L4 to nie masz szans na swoje stanowisko tylko musisz podpokutowac na tych najgorszych.
Jeśli chcesz biede klepać, nie dostawać nic z socjalnego, ani podwyżki i mieć problem z urlopem to praca w sam raz dla Ciebie.
Mizerna wypłata zawsze na czas- jedyny plus.
Zmarnowalem prawie 2 lata w tej firmie.
Ale oceniam celująco- a co mi tam, niech się cieszą.
2
Zostaw swoją opinię o Bog-Fran S.C. - Raniżów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bog-Fran S.C.