BOGMAR Meble

Szczecin

Opinie o BOGMAR Meble

Hehehe 2012-03-20 00:19:35
A którym synem szefa jesteś? Bo żaden Artur tam nie pracował! Żenada taka kryptoteklama. Wystarczy sprawdzić jak ostro szukają pracownikow na montaż i pomyslecz dlaczego. No nie chyba dlatego ze tak rewelacyjnie płaca-jak piszesz! A za 6,5 zł na godzinę zasuwalbys? Co? To jest wyzysk. Na szczęście dla mnie już tam mnie nie ma. Życzę wiecej mądrości dla tych co wszczęcie tam siedzą, panowie uciekajcie zanim to padnie.
2
pompek 2012-09-26 11:11:52
witam, pracowałem na produkcji u p. [usunięte przed moderatora]. Nie mogę niestety dać o tej firmie dobrej opinii - brak zorganizowania na produckcji, haos, ciagłe usterki i naprawy maszyn, które ledwo zipią. i ciagle nowi montażyści, jedni coś umiejś, innych trzeba uczyć. co do zarobków to porównywałem na mieście i Bogmar płaci dość słabo, bo montazysta z nadgodzinami i sobotami nie wyciąga lepiej niż 1900-2000 zł. no i umowa na najniższą krajową,to nawet kredytu nie dostałem na podstawie takiego zarobku. ciagła łaska i na wypłaty czasem trzeba czekać. nie obchodzi nikogo, że tez miałem opłaty i dzieci.
Zostaw swoją opinię o BOGMAR Meble - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BOGMAR Meble