Symbios Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Symbios Sp. z o.o.

oro 2012-04-13 15:51:43
Jak możesz polecać jeśli tam nie pracowałaś?
Pracodawca specyficzny,wymagający i skąpy.Kasa niestety marna.Właśnie stracił głównego dostawcę i z firmy odchodzą najlepsi pracownicy.
Generalnie nie polecam,chyba,że ktoś chce dorobić do kieszonkowego.
9
ofiara 2016-09-04 16:45:15
Odradzam to za mało powiedziane. Jak najdalej! Ta firma to jeden wielki chaos plus mobbing.
Za marne 1500 netto i parę groszy prowizji w ciasnej kupie, w jednym pokoju grupka ludzi pod surowym okiem pani prezes i jej siostry nerwowo wyrabia plan sprzedażowy, dzwoni, pisze, odpisuje, promuje, reklamuje, raportuje i od nowa. Pilnuje umów, przetargów, ofert, zamówień, kontaktów, przysyłek, wysyłek, odsyłek, reklamacji... I na tydzień w teren. Lecz za nadgodziny już nie płacą. O założeniu rodziny zapomnij.
A to wszystko na stanowisku "doradca merytoryczny", po tym gdzie? Do biura Orange?
Codziennie coś nowego. I wieczne pretensje, cedzenie przez zęby pani prezes, że dlaczego nie dzwonisz gdy piszesz, dlaczego nie piszesz gdy dzwonisz i że na każdego szukają już nowego. Chcą by w 8 godzin wyrabiać 2 etaty. I jeszcze są z tego dumne, że takie cwane. Jeszcze wspomnę o ciągłym podwyższaniu progów do wyrobienia, użeraniu się o prowizję i zmienianiu co chwilę wszystkiego co ustalono. I ta ciągła świadomość nagłego wypowiedzenia - bezcenne. Nie da się tam wytrzymać.
3
Inka wylinka 2016-10-26 13:50:26
Na podstawie tej firmy można pisać książki o zarządzaniu...................Naaaaaat! tzn można napisać podręcznik "1000 błędów do popełnienia w 1 firmie w 1 dzień". Gorąco nie polecam, nawet świażakom po studiach - będziecie zaciskać zęby żeby trawić te wszystkie absurdy za marketową pensję bez żadnych szkoleń?

Krótko mówiąc: zmarnowane pół roku, ale dobrze że tylko pół roku:)
Anonimowy anonim 2016-10-26 23:21:57
Czy można prosić o więcej szczegółów dotyczących pracy w tej firmie? Pytam bo dostałem od nich zaproszenie na rozmowę i chciałbym wiedzieć dokładnie na czym stoję. Widzę że opinie o firmie delikatnie mówiąc.....nie najlepsze. Przyznam się że trochę mnie to przeraża. W dodatku w przeciągu prawie 2 miesięcy dwa świeże komentarze od byłych pracowników. Widzę że coś jest nie halo. Firma z tego co widzę zatrudnia tylko kilka osób. Aż taka rotacja???
Bardzo prosiłbym o jakieś konkrety dotyczące samej pracy, atmosfery, wymagań i obowiązków, zarobków.
przeciwciało 2016-11-23 18:54:30
obawiam się to wszystko prawda, rotacja ogromna, ludzie uciekają a w branży biotechnologicznej firma słynie ze skąpstwa, kwadrans na obiad i ani sekundy dłużej, nawet przeszklone drzwi do ubikacji mają aby nie sikać za długo
1
Zostaw swoją opinię o Symbios Sp. z o.o. - Gdańsk
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Symbios Sp. z o.o.