Dario Dariusz Kubiak

Łódź

Opinie o Dario Dariusz Kubiak

były pracownik 2012-07-04 12:58:14
Chyba żartujesz , firma Dario a raczej jej właściciel to stary cwaniak, zatrudnia ludzi na czarno. kantuje jak może , nie zna podstawowych zagadnien prawa pracy , nie chce płacić za urlopy , wymyśla sobie swoje prawo pracy i tłumaczy to tym że to wina państwa że takie duże opłaty i podatki. Kanciarz jakich mało , stanowczo odradzam i nie życzę nikomu takiego pracodawcy
1
lol 2013-05-05 14:38:39
[usunięte przez moderatora] jakich mało. Odradzam kupowania u niego, chyba, że chcecie później mieć z tego powodu kupę nerwów. Na innych forach można poczytać jakie stosuje podjazdy wobec klienta. Ludzie czytajcie fora!!!!
Przytulmnie 2014-02-28 21:29:35
Człowiek jest rzeczowy i konkretny, widać że konkurencja lub ktoś życzliwy, psuje renomę firmy. Pracowałem w tej firmie i złego słowa powiedzieć nie dam. Pieniądze za urlop są wypłacane wszystkim pracownikom, więc widać że ktoś tu nawet nic nie wie na temat w którym oczernia.
1
Ewa 2014-03-17 17:29:37
Jestem juz bylą pracownicą tej firmy.. Poza zamawianiem pizzy dla szefa i odbieraniem telefonów od klientów to miło wspominam. Szczególnie weekendowe "warsztaty" w wykonaniu Pana (usunięte przez administratora). Mogłabym tak cały czas ale w końu trzeba było sie ustatkować. Polecam oczywiście.
1
Zostaw swoją opinię o Dario Dariusz Kubiak - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dario Dariusz Kubiak